Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Szülők! Ti elengednétek a 16 éves lányotokat Anna and the Barbies koncertre?

Figyelt kérdés

A koncert 9-től 11-ig tart,egyedül mennék,értem jönnének a szüleim.

Csak kíváncsi vagyok,hogy más elengedné-e a lányát.



2017. jún. 13. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Abban az esetben, ha megbízhatok benne, a nevelésemben, ha nem hazudozik, és korrekt a viszonyunk, akkor igen, ilyen feltételek mellett igen.
2017. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Elengedném. Roncsba,vagy a Campuson lesz? Az mondjuk lényeges. Nem mindegy,hogy egy helyi kocsma,vagy egy fesztivál.
2017. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Debrecent írtam,de igazából nem ott lesz,hanem Nagyváradon,csak viszonyításképp írtam Debrecent.Azt kifelejtettem,hogy a várban lesz.
2017. jún. 13. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

2. vagyok.

Felőlem mehetnél. 😉

2017. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért örülnék ha egy barátnőjével menne, nem fogsz unatkozni egyedül? Mármint engem bármennyire is érdekelne egy koncert nem biztos hogy elmennék egyedül nincs kivel beszélgetnem stb. De ha nincs senkid és nagyon szeretnéd akkor persze úgy hogy elviszünk és érted is jövünk.
2017. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos lesznek ismerősök a koncerten,hátha összefutok valakivel :).Sajnos a baráti köröm nem szereti a zenekart,vagy ha szereti is,nem jön be a városba 2 óráért.

Köszi a válaszokat,mindenkit felpontoztam. Ha valakinek más véleménye van,nyugodtan írja le.

2017. jún. 13. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hat éves lányunkat vittük magunkkal, nagyon tetszett neki :-) (aki vigyázott volna rá megbetegedett) Körülöttünk nagyon sok tizenéves volt, őket is elengedték a szüleik.
2017. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elengednélek. Ez így még szimpatikus is lenne, hogy mi vinnénk és mennénk is érted.
2017. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!