Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el a homofób szüleimne...

Mondjam el a homofób szüleimnek, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Az egész családom nagyon homofób(és vallásos is:D). Utálják a melegeket, azt gondolják, hogy ez egy betegség és hogy a melegeknek baj van a fejükkel vagy csak feltűnősködés miatt azok. Egészen kicsi korom óta ezt hallgatom, viszont már oviban is éreztem, hogy a lányok is érdekelnek. 1-2 éve már bevallottam magamnak, hogy biszexuális vagyok. Néhány közeli barátomnak már néhány hónapja elmondtam:) A szüleimnek is szeretném végre bevallani,viszont nagyon félek, hogy utálni fognak, vagy pszichológushoz küldenek stb. Apuval néhány hónapja volt ilyen bizalmas beszélgetésünk (vagyis kb csak ő beszélt nekem dolgokról:'D) és akkor mondta, hogy bármit elmondhatok neki, mert mindig szeretni fognak. Itt tuti nem arra gondolt, hogy most akkor bevalljam, hogy biszex vagyok, mert a kijelentése előtt a fiúkról kérdezgetett, meg arról beszélt, hogy ha terhes vagyok, akkor ne féljek elmondani nekik, amíg nem késő XD Én kb a beszélgetés óta akarom elmondani nekik. Szerintetek bevalljam?:)

15,5/L



2017. jún. 14. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt csak is te tudhatod, hogy milyenek.

Van sajnos az a kategória, aki egy ilyenért akár ki is tagadná a gyerekét.

Talán biztonságosabb várni, amíg a saját lábadra állsz, nem lehetetlenít el teljesen, ha emiatt kitagadnának vagy más szemmel néznének rád.

Másrészt még fiatal vagy. Fiatal korban sokszor előfordul, hogy valakit érdekel, milyen lehet a saját nemével, kipróbálja, és rájön, hogy neki tetszik, vagy sem.

2017. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Mi az a 15,5 ?
2017. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
#2-es: tört szám. Azt jelenti, 15 és fél. Hiányoztál még általános iskola alsó osztályba, amikor a tört számokat vettétek?
2017. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

#3-as: nem új divathóbort. Mellesleg a kérdező lány, és biszexuális, ami távol áll attól, amit te írtál.

Már az ókorban is jelen volt, és sokkal nagyobb divatnak örvendett, főleg a hadseregben, amikor egy hadjárat évekbe is telet és a katonák egymással voltak összezárva...

A szexuális identitás meg akár a nemi identitás, veleszületett dolog, tehát nem lehet ezzel divatozni, mert vagy az vagy, vagy nem...

2017. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Az ember pszichoszexuális fejlődése jó esetben is csak huszonéves korára közelít a befejezéshez, addig ne diagnosztizáld és analizáld saját magadat, pláne ne kösd mindezt a szüleid orrára (mert semmi közük hozzá). Szóval maradj nyugton, ne érezd mindezt kínzó belső feszültségnek, mert valójában ez csak az általános erotikus érdeklődés megnyilvánulása és nem feltétlenül szexualitás.
2017. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
El fog múlni....
2017. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Nem, nem hianyiztam, de akort nem szoktuk így leírni. Lehet divat lett most a tiniknél ez is, meg a ratyizás is, de nincs ilyen...

Mint olyan sincs, hogy 16,9 éves vagyok...

2017. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
áruld már el nekem, hogy miért akarnál te egy lányt keresni magadnak, amikor az égvilágon semmit nem adhat neked? amellett, hogy full természetellenes, értelme sincs, nem tudsz vele szexelni, az, hogy nyaldossátok egymást, nem szex, nem fog neked gyereket csinálni, nem lesz a szüleidnek unokája, soroljam még? a te érdeked, ha inkább elfelejted ezt, hogy jajj, te a lányokhoz vonzódsz, és keresel magadnak egy pasit.. bár nem feltétlen 15 évesen, de majd a jövőben. így nem fog megvetni sem a társadalom, sem a családod, Isten se fog haragudni rád, és te is boldogabb leszel, mert így igazi családot alapíthatsz majd, ANYA LEHETSZ.
2017. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Amit az utolsó írt, az valahol a középkorban volt úgy...


Nem kell elmondanod, elég akkor, ha majd összebútoroztál egy másik lánnyal.

2017. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha a fiúk is vonzanak, és lehet, hogy barátod lesz, akkor minek mondanád el? Majd esetleg akkor, ha barátnőd lesz, de még akkor is ajánlatosabb akkor, ha már elköltöztél.
2017. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!