Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anyám...

Miért van az, hogy anyám szerint lusta disznó vagyok, ha nem tanulok megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Egyedül akkor nem panaszkodott, amikor érettségi előtti utolsó hónapban végig tanultam, és csak evés és vécére menés idejére hagytam abba, máskor mindig azt mondta, hogy lusta disznó vagyok.

2017. jún. 16. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Mert ő már pontosan tudja, mi a tétje és mit hagyott ki, mikor ő sem tanultveleget... mikor megtehette volna...
2017. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Milyenek a tanulmányi eredményeid?
2017. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ami érdekel, (irodalom, nyelvtan, földrajz, biológia, történelem, angol) azokból 4-es 5-ös, ami nem (matek, fizika, kémia) azokból 2-es 3-as.
2017. jún. 16. 11:36
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Na pont ezért... merz ezuel a hozzáállással 10év mulva egy megkeseredett munkásember leszel Londonban terroristák között :)
2017. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Én az egész gimit végigmagoltam. Nem érzem magam sikeresnek.. rengeteget szorongtam a jó jegyek miatt, alig barátkoztam valakivel. Egyetemen meg kb. egy vagyok a sok diák közül és alig vannak meg a tárgyaim.

Nem jelentenek SEMMIT a jegyek.

2017. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Vicc. Én sose voltam jó matekból, soha!! betűzni se tudok. kettő számot összeadni nem tudok 25 évesen. A magyar tanítási rendszer egy vicc. De beszélek folyékonyan 5 nyelven. Megtaláltam azt akiben jó vagyok. Vannak területek amiben nem vagyok jó, na és??? Lehet te a sportban vagy jó,a zenében, hallgatásban, beszédben. Nem kell mindenben jónak lenni.
2017. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem a jegy a lényeg valóban... de ha 30 évesen kitalálod, hogy te mégis inkább építészmérnök akarsz lenni, nem pedig okj dajka... akoor ha van fizikából egy 5-ös érettségid,nem lehetetlen álom... de ha 2essel csúsztál át akkor...


Jó tudom nem érettségi tantárgy, csak mondtam egy példát...

Ez csak egy papír,amivel önmagában kitörölheted... viszont, ha nincs meg ez a papír, vagy csak rosszak benne a számok, azzal rengeteg későbbi LEHETŐSÉGTŐL fosztod meg magad...


Én pl még abban a kprban voltam középsulis, mikor m3g szakma mellé nem volt divat az érettségi... villanyszerelő vagyok, napi 40-50.000ret keresek vállalkozóként osztrák kisvállalkozásoknak bütykölök karbantartok...

Rettenetesen bánom, hogy nem mentem épületgépészet szakra, itt vagyok 40évesen, kimelózom a belem (ok legalább jól ketesek átlag magyarhoz képest) gyerekkori haverom meg épületgépészként "csak" tervez,felelősséget vállal meg bejárja a világot a rengeteg szabadidejében... ennyi idösen már mocsok nehéz lenne ám előrről nekiállni... de ha a kezemben lenne a papír,mert 25éve fontosabb lett volna a tanulás mint LSD-zni meg Depeche Modet hallgatni, akkor simán csak be kéne írazkoznom egy fizetős szakra...

Vagy ott van öcsém, aki targoncás szar éretzségivel és semmit nem tud tanulni ami érdekelné,mert munka mellett nem tud már tanulni, meg neki is az alapoktól kéne kezdenie, mert nincs a megfelelő papír a kezében...

2017. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 ok... csakhogy az emberek 90%-a mire megtalállja mi azvamit szeret(ne)csinállni, adfigra elbassza a lehetős3geit, hogy csinálhassa...

Te egy vagy a 100ból vagy 1000böl...

A többség meg szop majd egész életében a fiatalon hozott rossz döntések miatt. Vagy mert hallgattak azvolyan okps megmondóemberekee mint te vagy...

Nekem nővérem volt ezvaz okos megmondóemberem... aki 17 évesen meggyőzött, hogy ráérek majd tanulni, h tudom mi érdekel....

Hát nem nem értem volna rá... de hogy ezt felgogjam be kellett töltenem a 35-öt...

2017. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szegedi Gabriella Sá válasza:
80%
Nagyok az elvárásai.
2017. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

"Megtaláltam azt akiben jó vagyok."


Van egy gazdag német csajod, aki kitart? :D (Bocs, nem hagyhattam ki.)

2017. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!