Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők mit szólnának ha a...

A szülők mit szólnának ha a 17 éves fiuk összejönne egy 13 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

17 éves, szeptembertől végzős srác vagyok.

Van egy csaj, aki szeptemberben kezdi a nyolcadikat, augusztusban lesz 14 éves.


Külsőre többnek néztem, ezért mertem bepróbálkozni nála, de mivel nem tűnik egy tipikusan kisgyerekesen naiv lánynak, ezért engem igazából nem zavar a kora.


Mivel úgy néz ki, hogy alakulhat valami belőle, ezért elkezdtem kicsit parázni, hogy a környezetem mit reagálna rá, ha esetleg összejönnénk.

Aki ismer, az tudja, hogy nem azért kezdtem ki nála, mert 'könnyű préda' lenne (ráadásul a vicc az, hogy sokkal nehezebb a dolgom, mint más lányoknál), de ettől függetlenül kicsit félek.


A szüleim véleménye is kicsit aggasztana, ezért kicsit felmérem a dolgokat, hogy az itteni emberek mit reagálnának erre.


A kb 3,5 év nem hangzik soknak, de ilyen esetben ez egy szakadék is lehet.


2017. jún. 19. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha agyilag rendben van a csaj, akkor hajts rá.
2017. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos elbeszélgetnék veled a szüleid helyében. Szerintem nem hozzád való, fizikálisan, és lelkileg is fejlettebb vagy egy 13 éves GYEREKNÉL.
2017. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Huhh.:-) Pont ilyen idős fiam van, azt mindenképp a lelkére kötném, hogy tartsa a micsodáját a gatyájában, még legalább ebben az évben. Utána is kizárólag óvszerrel, ha nem bírják megállni szex nélkül. Tudom, hogy nemcsak erről szól a kapcsolat, de bocs, egyetlen, hormonoktól duzzadó tinédzserért sem tenném tűzbe a kezemet.:-) Egyebekben, ha tényleg a koránál érettebb, értelmes csajról van szó, semmi kifogásom ellene.
2017. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Most volt 7-es, gyerek.
2017. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 pptomi ***** válasza:
83%

Én a lány apjaként elbeszélgetnék veled, amikor is elmondanám, hogy ha a lányomhoz mersz érni oly módon, aminek nincs itt az ideje, akkor meggyűlik velem a bajod rendesen. De akkor is, ha nagy csalódást okozol neki, mert még gyerek.

Ebben a korban a 3-4év korkülönbség teljesen más, mint ha pl. 21-17 lenne.

2017. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

16 éves voltam, amikor összejöttem egy 13 éves lánnyal.

Imádtam őt, tök jó volt vele suli után beszélgetni, elmenni erre-arra, hazakísérni...

Igen, persze, rejszoltam rá otthon nem is keveset, de nem az járt a fejemben, hogy na, mi hamarabb húzzuk meg a kiscsajt.

A kapcsoaltunk addig tartott, ameddig le nem bukott, hogy ugyanaz nap reggel is, és délután is két különböző sráccal smárolt, egy 30 éves pasast meg előtte nap lecumizott.

Ennyit arról, hogy ki mennyire bír a hormonjaival. :D

2017. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy: nem. Gyerekkel nem járunk. Keressen a korosztályában.
2017. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

A csaj nemsokára 14, te meg 18. Mi itt a probléma? Jogilag akkor teljesen okés, ha előbb lesz a csaj 14, mint te 18. De onnantól elvileg semmi baj nincs a dologgal. Csak arra vigyázzatok, hogy mindig legyen gumi :)

Amikor 16 voltam, összejöttem nyáron egy 14 éves csajjal (mindketten azon a nyáron töltöttük az adott életkort), tehát a csaj akkor ment 8.-ba, én 10.-be. Mi ezzel a baj? Semmi. Max, hogy az osztálytársaim cinkeltek egy darabig miatta, hogy a gimi melletti általánosba jár a csajom. Én meg lekoptattam őket azzal, hogy "nekem legalább van csajom, b@$$zátok meg magatokat".

2017. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Katasztrófa... a srác PÁRKAPCSOLATRÓL kérdez, de sokan rögtön a szexre gondolnak... jogilag? Most ez komoly?

Egyrészt, ha a fiatalabb elmúlt 12 éves, és a partnere nincs 18, élhetnek szexuális életet.

De nem is ez a lényeg.


Engem nem aggasztana, nem is zavarna. Sem, ha a 17 éves fiamról lenne szó, sem, ha a 13 éves lányomról.

Maga a tény nem zavaró, ezek csak számok.

Nyugodtan gyere össze vele. Úgyis kiderül, merre mozdul el ez a kapcsolat.

Egyébként az írásod alapján értelmes vagy, én ezt díjaznám szülőként!


Na, de, lényeg a lényeg. Lesz, akiknek nem fog tetszeni ez -számolj bele irigykedőket is, így egyből nem mérvadó az ellenérzésük-, és lesz, akik támogatnak titeket. Becsüld meg a lányt, és sok sikert!

2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

Valahol a 3# és 5# hozzászólással értek egyet tartalmilag.

Magyarán, akkor kezdj vele, ha szereted is, és ha szereted, en akarj tőle olyasmit, aminek még nincs itt számára az ideje.

Nézz magadba, és gondolkozz el azon, hogy szexuális téren tudsz-e rá várni még minimum 1-2 évet? Smárolni persze lehet addig is, de mást nem volna korrekt. Nem jó egy lánynak sem a túl korai szexuális "érés" és tapasztalat, és lelkileg, érzelmileg is figyelni kell rá. Sajnos épp elég negatív hatás ér manapság egy kisbakfist, ne te legyél az "elrontója".


Szóval, ha az én fiam lennél, elbeszélgetnék veled erről, és örülnék, ha megismerhetném a kislányt is.

2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!