Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megengednétek,...

Szülők, ti megengednétek, hogy a lányotok barátja veletek menjen a balatonhoz?

Figyelt kérdés
Ez nem olyan rendes nyaralás,csak egy hétvége,a fiú pedig csak egy napot lenne ott,reggeltől délutánig,ezt persze a saját költségén. Megengednétek?

2017. jún. 20. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

egyértelműen.

egy fel nap miben mas otthon mint a balatonon?

2017. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen jöhetne.

És ebben mi az hogy a saját költségén?-hozzon magával enni inni?

2017. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak attól félek úgy gondolnák,hogy egy ilyen hétvége csak a családról szól,és ne jöjjenek mások. A másik ok,amiért nem vagyok ebben biztos,hogy csak 16 vagyok.
2017. jún. 20. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anno az én lányom barátja is eljött velünk, ő ott is aludt.
2017. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A saját költségén=az autóban már nem férne el,szóval besz/vonat +nyílván minden mást magának fizetne (pl belépők,ennivaló)
2017. jún. 20. 15:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen megengedném, sőt még egy hamburgerre meg fagyira meghívnám, ahogy itthon is megkínálom kajával ha átjön hozzánk.
2017. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És aki(nek) már megengedték,vagy aki már megengedte ezt,az első alkalomnál hány éves volt?
2017. jún. 20. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hetvegerol van szi, hanem egy fel naprol. Mindent allsz, kulon utazol le, tulajdonkeppen nem is veluk mesz. Azert kerdezd meg toluk, hogy Oke e ugy hogy csatlakozol hozzajuk par orara. Baratnodet nem kerdezted meg, hogy mit gondol es oszerinte a szulei?
2017. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam amikor eljött velünk a barátom, de 1 évig együtt voltunk már előtte, ismerték a pasit, többször volt nálunk is.

3 nap, 2 éjszaka volt.

Tudni kell, hogy a szüleim őskövületek és szinte semmit sem engedtek, vagy díjaztak nekem, de ebből nem volt háború, hogy eljött. Sokáig nem volt nálunk a srác a szüleim miatt, aztán látták, hogy komoly a dolog.

2017. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném, mondjuk jobban, ha ismerném a srácot, a lányom pedig nem havonta váltogatná. Mert ha már úgyis engedném, igyekeznék bevonni őt is, hogy jól érezze magát, és nem éri emg a strapát egy olyan gyerek, akinek pár hét múlva a nevére sem fog emlékezni.
2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!