Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a pasim 27, de nem néz ki annyinak. Szeretjük egymást, van egy kis korkülönbség, ti mit szólnátok hozzá szülőként?

2017. jún. 21. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
En hagynalak kibontakozni, mert tudnam, hogy ertelmesnek neveltelek, igy elobb-utobb neked is vilagossa valik, hogy miert kell ennek a "ferfinek" tinilanyokkal kezdenie.
2017. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Volt egy barátnőm, ő 17 évesen egy 28 évessel volt együtt, és a szülei elég jól fogadták. Mondjuk a srác ott a család barátja volt, szóval lehet hogy ezért.
2017. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
majd elmúlik, nyugi...
2017. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ő nekem az első. Eddig nem volt neki ennyire fiatal barátnője, nem is a tinikre hajt, engem először huszonévesnek nézett:)
2017. jún. 21. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Mit szólnék?

Hogy a sráccalvalami nem oké, ez az én véleményem...

Lehet, hogy a ti kapcsolatotok lesz az egyik kivétel, de akkor is máshol jártok "érzelmileg" mint a másik.. aztán ki tudja, ha pedig ő az első, akkor majd elmúlik, idővel a kíváncsiságod felülkerekedik, és lesz más.

2017. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Az lehet, hogy huszonávesnek nézett, azóta viszont nyilván már tudja, hogy nem vagy az. Az, hogy ennek ellenére egy kis tinivel akar lenni, mutatja, hogy csak a külső számít neki. Lehet, hogy te egy okos lány vagy, de akkor is fiatal és korodból adódóan kevés élettapasztalattal rendelkezel. Egy 27 éves pasihoz mindenképpen fiatal vagy még. 25 évesen már oké lenne, de most még túl sok ez a 10 év.
2017. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Van egy viccesnek szánt, de sokak által helyesnek ítélt képlet arra, hogy egy x korú férfi esetében milyen korú nő oké:


x/2 + 7


Ez egy 27 éves esetében 20 és felet dob ki. Amivel amúgy egyetértek. 27 évesen tinivel járni necces.

2017. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

szerintem, neked nem ciki hogy tini lányként "idős" azaz érett pasival jársz :D

viszont a pasinak ciki lehet hogy egy tini lánnyal jár :)

de azért mond el a szüleidnek

2017. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Jobban örülnék neki, mintha egy 40-es, másodvirágzását élő pasival járnál, ahogy mostanság trendi.:-) 27 éves annyira még nem "túlérett", sokan akkor esnek ki az iskolapadból, vagy épp csak 1-2 éve dolgoznak. Túl komolyan azért ne vedd ezt a kapcsolatot.:-)
2017. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

Ez a te korodban nem "egy kis korkülönbség".. Ha 21-22 éves lenne,az kis korkülönbség.

Az nem dicsőség,hogy 17 éves kislányt huszonévesnek néznek. Egy ismerősöm lánya 14 éves, kinéz 20-nak,nem egy pasival jött össze már 20 felett, aztán mikor kiderült hány éves és olyan gyorsan koccantották,hogy "öröm volt nézni". (Véleményem szerint ez a normális reakció)

Ismerősök között 27 évesen már a családalapítás a téma.. Azt szólnám,hogy csak megakar ... mert friss hús vagy.

2017. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!