Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítséget kérnék vagy tanácso...

Segítséget kérnék vagy tanácsot mégis mit tegyek hogyan viselkedjem?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon nagyon bonyolult téma. Az anyám és köztem közötti kapcsolatról van szó, illetve a barátomról, is. Ott kezdeném a dolgot, anyám amióta megszülettem kis óvodás korom óta egészen máig 21 éves vagyok most, máig folyamatosan bánt sérteget. Kicsinek a tehén, m.lac szavakat használta, most már r.b.nc, diszn. teh.n, semmirevaló,meg r.ngyó,és mindenféle szépet határtalanul lusta d.g szavakat használja és ezek cifrázását. Olyan szinten kihat ez a lelkivilágomra, hogy úgy érzem lassan teljesen megváltozok emberileg, és mindenhogy.Most ugyebár kezdődik a nyár itthon vagyok, mert amúgy egyetemre járok. És folyton minden nap kapom az ívet hogy egy lusta diszn. vagyok mert nem dolgozok egész nap a barátomat várom haza a munkából hogy jól megb........vele magam. Másra se vagyok való. Folyamatosan ezt kapom itthon, de azt tudni kell mi pont olyan környéken élünk ahol munkalehetőség 0. Tudom el kellene költöznöm meg ilyenek. De se munka se pénz rá. Bele estem egy mély gödörbe úgy érzem. Lelkiterrorban tartanak itthon. És nem tudom mi a kiút. A barátom csak akkor jó számukra ha kedveskedik nekik valamivel, másképp ő is egy szarzs.k apámnak is és anyámnak is. Anyám azt mondta ma nekem Azért ragaszkodom annyira a barátomhoz mert olyan kövér gusztustalan vagyok hogy másnak se kellenék már. Azt mondja gyűlől teljes szívéből. Amugy hozzáteszem ő sem dolgozik sehol, és soha nem is dolgozott még sehol. Nekem akárki akármit mondhat de egy anya nem így viselkedik. Aztán még rengeteg mindenről tudnék mesélni. Bántja a barátom szüleit is mert ők nekik legALÁBB van eszük is spórolnak és nem napról napra élnek mint mi. mert náunk sajnos hiába dolgozik apám, nagyon nehezen boldogulunk. Semmit nem kapok a szüleimtől.. és mégis mások előtt fényezik magukat hogy ők milyen jó szülők. Meg hogy iskoláztatnak engem.. a fen.t...... én fizetem a bérletem a koli dijat meg mindent. Enni adnak csak..... nem tudom hogyan viselkedjek ebben a helyzetben már, tanácstalan vagyok. A költözést ne adjátok tanácsnak mert az sajnos most nem megy.

2017. jún. 22. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarlak elkeseríteni(így is épp eléggé el vagy),de a helyzeted amíg otthon laksz sajnos nem fog javulni.Vannak olyan emberek,akik a saját elfuserált életük miatti frusztrációjukat mindig másokon vezetik le.

A helyedben próbálnék vmi nyári munkát találni,és az egyetem elvégzése után mielőbb munkába állni és másnem albérletbe költözni.

Párodnál nem lakhatsz esetleg?

2017. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Hol van az apud ilyenkor?
2017. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Miből fizeted a költségeidet, ha nincs munkád?

Ahol azért egyetem van, ott minimum diákmunkát találhatsz.

2017. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Védd meg magad! Mondd meg neki, hogy ő egy gusztustalan tehén, nem te. Ő egy semmirekellő, te viszont dolgozni fogsz. Én úgy megaláznám, hogy egy hétig nem hagyná abba a bőgést. Ez egy rohadt féreg, a pokolra fog kerülni!

Bocs, de teljesen ismeretlenül is annyira gyűlölöm az ilyen embereket, hogy szét tudnám őket taposni!

Próbáld meg tudatosítani magadban, hogy NINCS IGAZA!!!!

Nem ismerlek, de biztos vagyok benne, hogy helyes és kedves lány vagy! És szeretnivaló, különben nem lenne barátod sem. Mivel a mai pasiknak a külső elsődleges, ezért biztos, hogy nem vagy dagadt és undorító sem.

Ha végeztél az egyetemmel, lépj le és ne fordulj hátra...Az ilyen gyűlölet megmérgezné az életedet. NEM EZT ÉRDEMLED!!!

2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem találsz semmilyen munkát? Takarítás (akár időseknél), árufeltöltés, bolti eladó, semmi? Sok helyen támogatják a bejárást is ha messzebbről mennél dolgozni.


Ez egy örök körforgás lesz, amíg nincs munkád addig pénzed sincs, szóval ott kell laknod...próbálj meg keresni valamit és spórolni! Barátoddal nem tudtok összeköltözni?

2017. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A költségeimet, abból álltam amit kaptam kis ösztöndíjat. Ami kifutotta a bérletet meg a kollégium díjat. Dolgoztam diákmunkán, csak sajnos, a koliból haza kell költözni így nem tudtam folytatni. Fogalmam nincs mit tegyek.
2017. jún. 22. 14:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Az összeköltözéssel még várnunk kell a barátommal. Mert össze kell szednie magát, én meg be akarom fejezni az iskolát és dolgozni akarok, aztán ha lesz jövedelmem ugy szeretnék vele összeköltözni.
2017. jún. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!