Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kérdezi meg, hogy...

Miért kérdezi meg, hogy bejöhet-e a szobámba, ha igy is úgyis bejön?

Figyelt kérdés

Jött egy vendég, és én szokás szerint elvonultam a szobámba. Anyám megakarta mutatni a szobámat neki, ezért benyitott, hogy bejöhetnek-e. A válaszom erre az volt hogy nem, mire ő: "de, bemegyünk".

"akkor minek kérdezted?! Azt mondtam, hogy nem!"

Erre nagyon dühös lett, én pedig végül beengedtem őket, félve a következményektől.

Miután elment a vendég, ismét neki szegeztem a kérdést, mire ő és a nevelő apám bunkózni kezdett, hogy csak illemből kérdezte meg, de úgy is bemegy ha beakar, tök mindegy mit mondok.

Folyton ez történik, akárki jön, megakarja mutatni a szobámat meg az állataimat, tök mindegy neki hogy elől vannak a személyes tárgyaim, zavarnak és nem akarom hogy lássanak engem otthoni viseletben.



2017. jún. 22. 12:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
19/tanuló
2017. jún. 22. 12:57
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

ha én lennék a vendég akit be akarnak invitálni,és hallanám hogy a szobába lévő fiú/lány nem szeretné ezt,akkor én biztos mondanám a szülőknek,hogy én így nem szeretnék bemenni.


A szülő meg akkor járna el helyesen ha azt mondaná,hogy tudom hogy nem szereted ha bemennek hozzád de ma vendéget várok-és szeretném megmutatni a szobád.kérlek engedd meg hogy 1percre bekukkantsunk.

2017. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb levetkőzöl pucérra és végigfekszel az ágyon és úgy teszel mintha aludnál.
2017. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve úgy utálom az ilyen körbemutogatást, de azért az nagyon durva, hogy 19 éves vagy és még mutogatja a szobádat, mint az állatkertben. Jó, egy kicsinek is van önálló akarata, de azért más az, ha egy 8-10 éveshez vezeti be a vendéget, mint egy 19 éveshez...
2017. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%
Nos, az én gyerekem még csak 13, de ha kopog után nem akarja, hogy bemenjek, akkor nem megyek. Ez így is lesz, amíg itthon lakik. Mondjuk ha 19 évesen eszébe jutna zárat tenni az ajtajárá a megkerdezesem és beleegyezésem nélkül, akkor választhatna, hogy az ajtót szereljük le, vagy ő költözik el. Tisztelem a magán szférájat, ő meg tisztelje az én tulajdonomat minimum egy engedély keressel -amit mellesleg simán megkapna
2017. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
15# a tiéd valószínűleg pont azért is kérne engedélyt, mert tudná, hogy van értelme. Azok nem szoktak engedélyt kérni, akik tudják, hogy úgy sem fogják megkapni SŐT a kéréssel a szülők tudomást szereznek a szándékukról és még direkt meg is akarják azt hiúsítani. Legyen ez akár szőrtelenítés vagy tamponhasználat, vagy zár a szobaajtón...
2017. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%

"akkor választhatna, hogy az ajtót szereljük le, vagy ő költözik el."


Te aztán szereted a gyermeked, te szemétláda.

2017. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
#15, én most borítékolom, hogy ebben az esetben a gyereked egy szó nélkül elköltözne, te meg leshetnél, mint Rozi a moziban, mikor ülsz otthon karácsonykor egyedül.
2017. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
5%
Drága 17, szeretem a gyerekemet. Ő is engem. A tisztelet is kölcsönös, de látom ez nem jutott el az agyag - nyilván, mert az neked nincs.
2017. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
11%

18!


Látom neked se megy az értő olvasás. Nevelem a gyerekemet, megkapja a magán szférát és a tiszteletet is.így aztán nem fog csak úgy zárat felszerelni az én hazamban kérdés nélkül. Ha menne az értő olvasás, az is kiderult volna a számodra,hogy a keresre Igen lenne a valasz

2017. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!