Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, hogy anyukám...

Az normális, hogy anyukám folyton bejárkál a szobámba, és ha meglát egy koszfoltot elkezd ordibálni és takarítani?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít.. kopogni se szokott, de ebbe már beletörődtem.. de hogy naponta 50x bejön és ezt csinálja a 18 éves gyerekével, szerintem nincs rendben. Úgyis feltakarítanám én is, de elegem van hogy már megmozdítani sem lehet kb semmit mert anyám jön és ezt csinálja.
2017. jún. 23. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
nem, nem normális. szólj nekihogy tisztelje a magánszférádat, majd ha segítség kell szólsz, addig meg egyedül is boldogulsz. úgy kezel mint egy 5 évest
2017. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondtam volna, hogy nem, de ha nálad naponta 50x mindig újabb takarítanivalót talál, akkor lehet benne valami.
2017. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem normális. Anyukád kényszeres, és beteges tisztaságmániája van. Valószínűleg nem szexel eleget és így kompenzál.
2017. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
cserélj zárat és tégy kívülre egy "ne zavarj, éppen szexelünk a barátnőmmel" táblát
2017. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!