Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 évesen miért akar anyum...

21 évesen miért akar anyum beleszólni, hogy kivel és hova utazzam?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a szüleimmel élek, anyukámmal különösen szoros a kapcsolatom. Nemrég megismertem egy férfit, közeli a kapcsolatunk bár eddig csak 6 randink volt. Ő nálam 16 évvel idősebb és kitalálta, hogy menjünk el együtt a nyáron Kubába, persze én igent mondtam, mert szeretek vele lenni és szeretnék is eljutni oda. Anyukámnak nagy boldogan meséltem, azóta üvöltözik velem és próbál lebeszélni, pedig azt hittem örülni fog... Szerintetek miért csinálja ezt és én mit csináljak, hogy jobb belátásra térjen? Köszike!
2017. jún. 23. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!


Anyád félt téged. H ezt a megfelelő módon kommunikálja-e feléd, az egy fontos kérdés. Gondolom, fél h a kislányát elviszi egy idegen a világvégére.


Mutasd be a párod a szüleidnek, és figyeld a pasasod reakcióit. Ha többet tud édesanyád a pasasodról, lehet, megnyugszik. Ha a pasas nem vállalja/elblicceli a megismerkedést a szüleiddel, annak lesz ám hírértéke.


Ta hasonló esteben elengednéd a gyereked vkivel sokezer kilométerre 6 randi után? Nos?


Üdv Ṙ

2017. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
21 évesen, 6 randi után szerintem nem kéne még Kubába menni egy számodra még vadidegen fickóval. Mondom ezt 24 éves férfiként neked. Teljesen megértem anyudat azt se tudni ki ez a férfi valójában, mivel fglalkozik VALÓJÁBAN stb....
2017. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmész vele Kubába, illene bemutatni a szülőknek. Lehet, hogy 21 éves vagy, de attól még nem vagy felnőtt! Főleg, hogy velük laksz. Mellesleg a nálad 16 évvel idősebb férfinek, ha tisztességesek a szándékai, akkor illett volna már mondania neked, hogy elkér a szüleidtől.
2017. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
21 éves vagy, érthető, ha szeretnél függetlenséget, autonómiát, önálló döntéseket hozni. Ehhez viszont felelősségteljesnek is kell lenned. Adott egy férfi, akit alig ismersz (6 randi édeskevés), és egy nagyon távoli, számodra idegen országba visz el téged a saját pénzén. Mi lesz, ha összevesztek? Mi lesz, ha rosszul ismerted ki, és direktbe otthagy téged? Hogy fogsz segítséget kérni? Hogy fogsz hazajönni? Nagyon veszélyes helyzetekbe keveredhetsz, ráadásul már önmagában az megalázó, hogy egész idő alatt teljes mértékben függni fogsz tőle.
2017. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy mit csinálj, mert én sem engednélek, és minden erőmmel lebeszélnélek erről. Ha a helyedben lennék, nem is mennék ilyen hosszú útra, mert bármi balul sül ki köztetek, te irtózatos nagy sz.rban vagy.


Már az gyanús, hogy egy 37 éves férfinek kellene annyi eszének lenni hogy tudja: egy stabil, legalább fél-egy éves párkapcsolat, bemutatkozás és jó néhány családi összejövetel a minimum követelmény ahhoz, hogy téged elvihessen bárhová.

2017. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Annyi pénzt vinnék, ha gáz van, akkor ne függjek tőle...
2017. jún. 23. 19:07
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Ja, és a tengerentúlon, mert az olyan egyszerű, az ember csak hazakóricál, ha úgy alakul. Pláne ha annyi életképesség sincs benned, hogy tudjad, ha egy apád korabeli figura hat randi után kivinne Kubába, akkor kapcsoljon az a bizonyos sziréna a fejecskédben...


Ne haragudj kérdező, de anyukádnak minden oka megvan az idegösszeroppanásra, mert borzasztóan naiv lánykája van.

2017. jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj 21 éves szinten sem Vagy. Egy vadidegen pasival Kubába, Karibi országba? Aztán majd a hírekbe leszel drogcsempészetért, oszt pislogsz. Ok, ne legyünk ennyire borúlátóak, de ha csak bármi gikszer van és rendőrségen kötsz ki (csak pl rosszkor rossz helyen vagytok) ott nem úgy mennek a dolgok mint itt, ha kórház, orvos kell, tisztában Vagy milyen állapotok vannak ott? Rá mernéd bízni magad egy gyakorlatilag idegen pasira? 6 randi még semmi. A másik normális 37 éves pasi nem tervez hosszan egy 21 évessel, nagyon ritka. Nem csoda, hogy Anyukád kiakadt.
2017. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
"Annyi pénzt vinnék, ha gáz van, akkor ne függjek tőle...". Szerinted csak ez számít? Ha valami gáz van, (csak gyanús a az Isten nem hoz haza akármennyid pénzed van. Van Havannában nagykövetség Igen mondtál úgy, hogy be sem mutatkozott a szüleidnek? Azt hitted örülni fog Anyukád? Hát 15 éves szinten sem Vagy, ha nem fogod fel miért üvöltözik Veled. Amúgy kel vízum, turista kártya, útlevél,ideiglenes nem jó, ha USA-ból csak akkor léphetsz be Kubába ha plusz turista kártyád van, amerikai légitársaságok értékesítik.
2017. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nancika ***** válasza:
64%
Gazdag pasi lehet 6randi után ez vagy első látásra szerelem amit kétlek vagy khmmmm tudod milyen szándék anyud meg csak félt ,de egyet értek vele.
2017. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!