Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan a kilommal...

Laura2002 kérdése:

Apám folyamatosan a kilommal cseszeget. Mit csináljak? ( Mielőtt válaszoltok olvashatók el odalent )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egy van rajtam súlyfelesleg tudom de apám mostanában számomra nagyon brutális módon próbálja közölni velem.( Pl.: Mindenki előtt azt mondja hogy úgy nézek ki mint egy disznó vagy azt mondja mikor elmegyünk egy fiatal szerelmes pár mellett hogy nekem soha nem lesz pasim mert egy normális srác se fog rám fagyarodni) Próbálok fogyókúrázni de semmi nem vált be, 5 hónapja anyámmal elkezdtük diétázni anyám lefogyott 8 kg rolam kb 2-3 kiló se ment el ami nagyon zavart mert nagyon betartotta a diétát és erre még jöttek apám beszolásai hogy anyád milyen gyönyörűen lefogyott neked is ezt kéne csinálnom. Fél év alatt sikerült apámnak elérnie hogy egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal és akárhányszor tükörbe nézek csak egy csúnya lányt látok de alkárhogy fogozok alig jön le rólam valami gondoltam már arra is hogy ha lisztes dolgott eszek akkor rosszul vagyok és lehet hogy allergiás vagyok rá ezért nem megy a fogyás de hiába mondom a szüleimnem azt mondják csak kifogás. Mit csináljak?

2017. jún. 24. 01:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%

Aoád egy fasz. Sok lelki sérült gyerek van az ilyen szülő miatt.

Miből állt az a diéta?

2017. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%

Elég érzéketlen apád van. Anyukád nem szol rá, hogy ezt mondjuk nem kéne? Ezzel tényleg csak az önbizalmad veszi el..

Most a lisztes dologrol jutott eszembe, ismerösömnek pajzsmirigy problémái voltak, és amiatt volt duci, nem is ment neki a fogyokura. Nyilván ez egy egyedi dolog, de ha elmész orvoshoz, elvégez pár vizsgálatot, akkor hátha választ tud adni arra, hogy miért nem ment neked sem a diétázás.

Aztán meg fel a fejjel! Nem baj az ha valaki duci. Az én barátomon is van felesleg, de én igy szeretem. El sem tudnám képzelni soványan.

2017. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Hát abból hogy a kenyértől és minden édességtől mentesen étkeztem és ez mellet sportoltam
2017. jún. 24. 01:17
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
Ahelyett hogy adod a lovat alá helyete simán megmondod neki nem érdekel ha mások előtt disznózól magadat égeted nem engem utána biztos rá hagyja
2017. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Valami precízebb, étrend kellene első sorban.

Számolni kellene a kalóriákat.


Másik: apádnak mond meg, hogy mi a "csúnya szó helye" nem vittél el sportolni kis koromban, akkor nem így néznék ki vagy most miért nem viszel el sportolni, miért sajnálod a saját gyereked fejlődésére a pénzt?


Válassz ki egy sportot és mond apádnak hogy fizesse ki, mert te oda akarsz járni.

2017. jún. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen szerintem nem nagyon kéne diétázni, ok érkezzünk egészségesen, de még annyit fogsz változni. Meg az is lehet, hogy egyébként semmi gond nincs az alakoddal esa súlyoddal, csupán az ilyen környezet miatt nem érzed magad jól a bőrödben. Ha nem túl privát, megosztod velünk milyen magas vagy és hány kiló?


Ettől szemetebbet amúgy nem igazán hallhat az ember a szüleitől. Nem egy molettebb hölgyet ismerek, mindegyiknek van vagy volt már párkapcsolata. A súly nem jelent mindent, sokkal fontosabb a személyisége egy embernek. Az egy jó visszaszólás, hogy de ők neveltek, ők adtak annyit és olyan ételt, amitől ilyen lettél, bármikor elvihettek volna sportolni is, még jobb együtt lehetne mozogni. Ameddig NEKED nincs bajod a súlyoddal és egészséges vagy, addig tanuld meg elengedni az ilyen beszólásokat. Mást nagyon nem tudsz tenni, mert amilyen mákod van, a szép szóval semmire se mész, maximum rontod a helyzetet.

2017. jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
78%

Apád egy szemét, ha így cseszeget.

Viszont tudni kéne, hány kiló vagy és milyen magas, eből derül ki hogy mennyi is a súlyfelesleg rajtad.

Ha fogyni szeretnél, nem diétáznod kellene, hanem teljes életmódot váltani. Pár hetes, hónapos diéták nem sokat érnek. Olyan kell, amit folyamatosan tudsz tartani.

Irod, ha lisztes dolgot eszel, rosszul vagy...ha fogyni akarsz, a fehér lisztet felejtsd el! Egyébként igen, lehet hogy lisztérzékeny vagy.

2017. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
79%

De bakter, mennyi az annyi?


Mert volt osztálytársam bizony a 163 centijéhez 85 kilót nyomott, ami SOK és ELHÍZOTT volt. De ő tudta, elfogadta magát, és beszólt annak, aki bántotta érte.

2017. jún. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
80%

Ha le akarsz fogyni, add meg a paramétereidet, segítek privátban egy mintaétrenddel.


Magasság, súly, fizikai aktivitás, milyen ételeket nem vagy hajlandó megenni, allergiás vagy-e valamire, ha igen, mi az?

2017. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
98%
Ha rendesen diétázol többször kis adagban, de nem fogysz annak ellenére sem h sportolsz, akkor betegség is állhat a háttérben, pl pajzsmirigy problémák, vagy inzulinrezisztencia. Apád viselkedését nem kommentálom. Próbáld elengedni a füled mellett. Anyukád nem szól rá?
2017. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!