Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért okoz "lelki traumát"...

Miért okoz "lelki traumát" anyáméknak, ha nem akarok házasságot se gyereket?

Figyelt kérdés

Legalábbis még így gondolkozom...

Lehet h x év múlva már mashogy állok a dolgokhoz.


23/n



2017. jún. 27. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerűen megoldható. Ne hangoztasd, hogy nem akarsz házasságot, gyereket. Főleg, hogy te is írod, hogy lehet, hogy majd változik. Ha rákérdeznek, akkor mondd, hogy MÉG nem akarsz, még nagyon fiatalnak érzed magad.
2017. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg azért, mert Ők akartak téged és úgy gondolják, hogy jobbá, teljesebbé tetted az életüket. Egyszerűen csak nem akarják, hogy kimaradj valamiből, ami szerintük jó. Egy más generáció, sokkal fiatalabban szültek... Nekik lehet már 23 évesen időszerűnek tűnik a családalapítás. Én most 29 éves vagyok, van egy szép 1 éves kislányom, de 22 éves korom óta hallgattam, hogy mikor lesz már unoka, ők meg sem fogják érni azt, stb...
2017. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Mert a lányoknak kötelessége! szülni - kb. ezért -, és aki nem szeretne, az idióta, és nem is érdemelte meg, hogy világra nyomják.


Áh, ne foglakozz velük, TE és PÁROD eldöntitek, akartok-e gyereket, vagy sem.

2017. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lenne megmondani hogy nekik miért okoz lelki traumát. Őket kellene megkerdezni
2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Talán mert előre elképzelték hogy milyen szép, csillogó családi jövőd lesz cuki unokákkal stb. és te most elcseszted a képzelgésüket. Hagyd rájuk.
2017. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!