Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek a gyereke...

Szülők akiknek a gyereke külföldi párt választott! Mennyire volt tartós a kapcsolat, hogyan jöttök ki a párjukkal?

Figyelt kérdés
A lányom 4 éve él kint, az akkori párjával mentek ki. Szakítottak, de a lányom nem akart hazajönni, pedig már tudtak volna itthon lakást venni. Megismerkedett egy nála 7 évvel idősebb férfival, össze is költözött vele. Nem ismerem a új párját, ki tudja milyen ember és azt se tudom hogyan tudnám megismerni mert csak németül tudok egy kicsit. Augusztusban találkoznék velük, eddig csak skype-on meg képen láttam a férfit. Bevallom, attól is félek hogy a lányom most majd végképp nem akar hazajönni, ezen már összezördültünk egyszer. Persze a lányom boldogsága az első, de mégis tele vagyol kételyekkel, szülőként ez érthető, nem szeretném ha megint csalódna.

2017. jún. 27. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos a csalódás ugyanúgy az élet része, ahogy a boldogság. A 7 év egyáltalán nem sok, sőt, szerintem ideálisabb, mint a 1-2 év, mert általában a férfiak gyerekesebbek ugyanannyi idősen. Magamból kiindulva: sosem tudtam társként, férfiként tekinteni a velem egykorúakra.


Hamarosan megismered, addig ne parázz előre, drukkolok, hogy szimpi legyen. Bár ha nem lesz az, akkor sem fogja a lányod otthagyni emiatt, erre azért készülj fel! :)

2017. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Még jóhogy nem akar hazamenni a nyomorba. Attól, hogy tudna lakást venni, a magyar fizetések balkániak maradnak. Közben az árak nyugatiak. Egészségügy 0, az oktatásról pedig ne is beszéljünk. Ha igazán szeretnéd a lányodat, akkor nem veszekednél vele, amiért normális országban akar élni. Egyébként az én apám is külföldi. Semmi gond nincs vele, sőt rendkívül művelt és családcentrikus ember. Anyám magyar párját, aki apám előtt volt, inkább nem is jellemezném azok alapján, amiket róla hallottam.
2017. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

". Nem ismerem a új párját, ki tudja milyen ember" - ezt egy magyar férfiről is el lehet mondani.

Olyannal fog élni, amilyet választ és kész. Ha úgy nevelted, hogy jóravaló emberre legyen igénye, akkor nem kell félni.

2017. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az előző párját gyerekkora óta ismerem, 2 utcányira laktak tőlünk. Nem sok kapcsolata volt eddig a lányomnak, ez a harmadik komolyabb azért is aggódom jobban. A férjem azzal viccel ha szereti a lányunkat akkor rossz ember nem lehet és nem vitatja tovább. Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 27. 15:45
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
A férjem amerikai. A szüleim elfogadták, szeretik. Tudják, hogy soha nem jövök haza, de igazából min csodálkozol? Miért menne haza a nyomorba?
2017. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Más lenne a helyzet ha a férfi külföldi lenne de itt élne. Mi is jobban ismernénk és a lányom is közelebb lenne, majd ha lesz családjuk, akkor az is. Nem azzal van a baj hogy nem magyar származású.
2017. jún. 27. 15:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a "gyerek".

Régen nem szerették, próbáltak lebeszélni, vagy inkább eltiltani. Sok haszna nem volt, amint úgy álltunk anyagilag összeköltöztünk. Házasok vagyunk lassan egy évtizede, azt nem tudom, hogy kedvelik-e vagy csak elviselik, de normálisan viselkednek.

2017. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért nyomorogna? Mi sem nyomorgunk itthon. A lányom sem nyomorogna, annál azért többre neveltük. Sehol sincs kolbászból a kerítés.
2017. jún. 27. 15:59
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Én értem, hogy neked hiányzik, de ha ő jobban érzi kint magát, jobban érzi otthon magát, akkor minek ezen vergődni meg vitázni vele? Ennek meg semmi köze nincs ahhoz, hogy hány kapcsolata volt és kikkel. Csalódni színmagyar emberekben is csalódhat.
2017. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy nyomorog-e valaki, NEM nevelés kérdése. Magyarországon kevesen vannak, aki találnak jól fizető munkahelyet, és tudnak olyan életszínvonalon élni, mint külföldön.
2017. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!