Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan itt aki egyedül...

Van olyan itt aki egyedül nevelte a gyerekét, ugy hogy az apja nem foglalkozott a gyerekkel, nem látogatta?

Figyelt kérdés

És a gyerek nagyobb korába megkereste az apját? Hogy kezeltétek a helyzetet? A gyereketek hogy élte meg? Apuka hogy reagált?

Válaszokat köszönöm.


2017. júl. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. 12 volt a gyerekem, amikor Facebookon megkereste az apját. Féltem, hogy megbantja a gyerekemet. Egyszer "beszéltek" - apuka ajánlotta a videó hívást, a gyerek nem akarta. Pár semmitmondó mondatot váltottak haziallatokrol. ...Ennyiben is maradt az egész. Ismerősök Facebookon, apuka időnként lajkolja a képeit, de semmi több.
2017. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sem volt mintaapám, de ezt még olvasni is rossz. Bocs az off-ért, és tisztelet az ilyen anyáknak!
2017. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem egyedül nevelt fel az anyám. Az apám sosem látogatott, nem is fizetett, meg sem ismerne az utcán. Amíg kicsi voltam, nem értettem, nekem miért nincs apukám, főleg, mikor az óvodában csúfoltak érte. Viszont mikor nagyobb lettem, soha nem hiányzott. Az anyámtól minden törődést, odafigyelést, szeretetet megkaptam, és mindent megadott nekem, amit a kétszülős gyerekek megkaptak. Sokszor még többet. Rám áldozta az életét.

Az apám pedig....azóta is alkoholista, hol dolgozik, hol nem, összejött egy roma nővel, azóta is vele él, és ölik egymást. Én pedig megváltoztattam a nevem, hogy még ennyi közöm se legyen hozzá.

2017. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én így nevelkedtem a testvéremmel, de nem kerestük meg apánkat.
2017. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!