Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nagyon illetlen...

Csak szerintem nagyon illetlenség a szüleim részéről, hogy simán képesek meztelenül mászkálni előttem?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy amikor elmennek fürdeni, miért nem képesek bevinni azt a ruhát, ami utána felvesznek. Szóltam már erről nekik, hogy nem kéne ezt, az volt a válasz, hogy majd az én házamban úgy fogom csinálni, ahogy én akarom. Nagyszüleim soha nem csináltak ilyet, ők neveltek rá arra, hogy mikor megyek fürdeni vigyem be a pizsamámat.

18/f



2017. júl. 2. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
En bedobnek egy kontost a furdoszobaba, mikor mennek furodni. Kar, hogy a nagyszulok oket nem tanitottak meg.
2017. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak gyorsan átcaplat a szobán a hálószobába felöltözni akkor nem. De apám reggel öltözésnél felvesz egy inget és alul semmiben mászkál, ez gusztustalan, inkább tökpucéran lenne. :(((((((((((((
2017. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is előfordul, de nem téma. Nem érzem szexuális töltetű cselekménynek a dolgot, így nem is zavar különösebben.
2017. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

mi néha egyszerre vagyunk a fürdőbe nincs ezzel semmi gond

20 f

2017. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Fényképezd le őket és mutasd meg milyen szép látvány.
2017. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Mondd, hogy téged feszélyez a pucér testük.

Én nem szeretek a fürdőszobában öltözni, mert párás a levegő fürdés vagy zuhanyzás után, ezért sose viszem be a ruháimat, max. egy bugyit. Törölközőt szoktam magam köré tekerni, abból nem látszik ki semmim, ami bárkit zavarba hozna.

2017. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem kéne ekkora bunkónak lenniük
2017. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Prűdek itt egyesek. Én oda is finganék nektek, ha zavarna titeket, hogy egyszál farokban vagyok. Látszik, hogy katolikus ország.
2017. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

"Kar, hogy a nagyszulok oket nem tanitottak meg."


Valószínű az volt a különköltözésük első jóleső, megkönnyebbült pillanata, amikor végre kilejthettek a fürdőből ruha nélkül. :D

2017. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Én van hogy egésznap a kolbászt lengetve lofrálok..... nincs mit szégyelnem.. izmos vagyok a dákom is megfelelő és ez ÉN házam, én kertem.... és ahigy észre vettem a szomszédasszony sem tiltakozik... 😁

Es ez igy is fog maradni...nha kedvem van kicsapni a dákót a házamba, akkor ki.is lesz csapva... akinek ez nem tetszik húzhat a faxba... legyen az a rokonságból bárki.... nem azért vettem, hogy itt is megmindják mit és hogyan....

2017. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!