Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámék miért ilyenek velem?

Apámék miért ilyenek velem?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és az apám szerintem eléggé konzervatív naív és elnyomó ember. Gondolok itt arra, hogy ha elmegyek bulizni akkor meg kell neki ígérnem, hogy nem fogok inni stb. 2017-ben ez elvárható egy felnőtt huszonéves sráctól? Ilyen apróságaiból annyi van, hogy már nem bírok vele élni, a költözésről pedig hallani sem akar, felháborodik és kiabál, ha felhozom a témát.

Úgy kezel mint egy kisiskolát és ez kiakaszt.



2017. júl. 4. 14:33
 1/7 anonim válasza:
Féltengely mert szeretnék beszéld meg velük hogy te már felnött ember vagy és hogy nem esik semmi bajod.
2017. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ES mikor megigered, hogy nem iszol, be is tartod?
2017. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ,ha elköltözöl akkor is majd félteni fognak és irányítani akarnak.
2017. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22évesen? Bocsi, szerintem nem normális. Nyilván félt, de 1-2pohár italtól smemi bajod nem lesz. Ha elköltöznél se tehetne semmit, felnőtt vagy.
2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarsz inni? Én mindig megiszok 2-3 sört egy este alatt ha "bulizni" megyek.


Mond neki, kiabálás nem ésszerű kommunikáció, nem viszi előre létet.

2017. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán rúgok be, szoktam tudni, hogy hol a határ.
2017. júl. 5. 08:36
 7/7 anonim válasza:
Sajnállak... Az apák már csak ilyenek. Nekem szerencsére elváltak a szüleim, mikor fél éves voltam. A lehető legjobb dolog volt! Kinek van szüksége apukára? Olyan semmire kellők... Lakj az Anyukáddal!
2017. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!