Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem büszke rám, amiért...

Apám nem büszke rám, amiért egyetemre megyek tanulni pedagógusnak? Miert? Azt mondta, hogy legszívesebben pénzt se adna a tandíjra.

Figyelt kérdés
Csak annyit mondott, hogy keveset keresnek, es mehettem volna mást tanulni. Azóta nem is igazán beszelunk

2017. júl. 5. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Ezek szerint csak fizetősre kerültél be. Mire kellene büszkének lennie?
2017. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor kifejtem bővebben.. nem a tandíjra kell, mert nálunk az mindenkinek ingyenes, hanem a lakásra, kaja, könyvek, ruha stb.
2017. júl. 5. 13:30
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Lakas? Koleszba is el tudsz menni, es kozben dolgozni is tudsz
2017. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ebben a téma körben sose a kérdésre válaszoltok???
2017. júl. 5. 13:34
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem értek egyet apukáddal. Egy szülő dolga természetesen, hogy terelgesse a saját gyermekét és természetesen véleménye is lehet, de a döntéseket nem ők hozzák. Ha a jövőben a fiam/lányom azzal állítana haza, hogy anya én márpedig szabadbölcsész/filozófia stb. szakra megyek, mert ez életem álma, akkor maximum elbeszélgetnék vele és lehet, hogy azt is elmondanám, hogy nem értek egyet a döntésével, de ez semmit nem befolyásolna a kettőnk kapcsolatában. A pedagógus pályában viszont még ennyi kivetnivalót sem találok. Való igaz. Nem keresik halálra magukat. És?
2017. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem tudhatjuk az okát, csak apukád.

De ha őt megkérdezed hogy miért nem büszke rád akkor hamarabb kiderülnek a dolgok és megtudjátok őket oldani.

2017. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
47%

nem irigyellek. igenis legyél tanár, mert az a legnemesebb hivatás.

azt nem teheted meg, hogy nem beszélsz vele, de próbálj meg a segítsége nélkül diplomát szerezni.

Kár lenne elrontani a jövődet egy apai tévedés miatt.


szerintem.

2017. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Biztos, hogy ez apukád baja?

Akarta egyáltalán, hogy tovább tanulj? Talán azt akarta, hogy már dolgozz és legyél önálló.

Vagy valami teljesen más pályát szánt neked. Pl. sokan nem viselik jól, ha a gyerekük nem az ő szakmájukat választja.

2017. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
12%
A kérdésedben tandíjt írtál aztán most mégse arra kell? Legalább kamuzz hihetőbben
2017. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
Hiába írsz privit, konkrétan lexarom😁😁 ilyen szókinccsel nem való neked a tanári pálya, fogadd el
2017. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!