Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bunko az apam, mit tegyek?

Bunko az apam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval az en problemam az volna, hogy: Egy fel eve el jottem otthonrol a baratomhoz akivel mar 3eve egyutt vagyok. Apam nem nagyon orult ennek, de igazabol ez nem is erdekelt mert miatta jottem el. Egyszeruen kibirhatatlan volt amiket muvelt otthon. Sohasem birta a baratomat, mindig csufolkodott vele. A fel ev alatt 3szor voltam haza, o nem mert be jonni vagyis igazabol en nem hagytam mert apam, mindig azzal var haza, hogy megveri ha bejon. Akarhanyszor felhiv csak a mocskolodas jon ki a szajan, probaltam elkerulni hogy nem vettem fel neki a telefont es nem mentem haza mar reg de nem valtozik semmit. Igazabol nem csak velem ilyen hanem az egesz csaladdal meg anyuval is. A multkor azt mondta hogy a baratom gyava mert nem mer elebe allni, de hogy is menjen oda hogyha fenyegeti. Most az volna a helyzet hogy a heten megyunk haza es nem tudom, hogy hadjame hogy bejojjon?! . Nem tudom hogy tenyleg meg verie vagy nem. Elegge felek haza menni, es mar megis untam az allando mocskolodasat, de anyu nagyon hianyzik mar es miatta akarok haza menni. Negativ kommentelok kimeljenek, es bocsi de ekezeteket nem tudok hasznalni mert gepen irok. Koszonom a valaszokat! 18L
2017. júl. 9. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívjátok inkább anyukádat magatokhoz, vagy találkozzatok csak vele valahol máshol.
2017. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet ,bár apám nem is nagyon isneri a párom és Ő idegenekkel normális. Mindenki mondja milyen jó fej. Csak a gyerekeível nem tud normalissan beszélni.

Anyudat hívd magatokhoz vagy menj a párod nélkül.

Te élsz vele nem apád.

N25

2017. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha apád telefonon így beszél barátodról, akkor egyértelmű hogy nem látná szívesen. Barátodnak sem lenne kellemes jópofiznia apáddal. Ha teheted utazz le szüleidhez barátod nélkül, ha meg nem mert pl. nincs jogsid, akkor barátod kimehet közeli strandra amíg Te szüleiddel elvagy.
2017. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne vidd oda a párodat ehhez az elmebeteghez.

És szerintem te se menj, találkozz anyukáddal máshol.

Már ha van erre lehetőség és kijöhet a konyhából.

2017. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugyvan hogy eleg messze kell utaznunk es a baratom nem szereti ha egyedul utazom 3-4orakat..ezert o szokott levinni,es eddig ugy volt hogy en haza mentem o meg a baratokhoz ment..de ha nem jon be, apam azert is szidja h nem mer es azert nem jon,pedig en nem hagyom, mert felek h megveri.Es lehet megint egyedul megyek be es valahogy kibirom a hujesegeit,anyukam nem nagyon tudna kijonni mert akkor az volna a baj hogy mert kerulom ot..
2017. júl. 9. 18:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj es azt elfelejtem emliteni,hogy amikor anyuval beszelek telon es anyu kerdezi hogy mikor megyek haza egy kicsit,akkor apam kiabalja bele a teloba hogy :"azert nem jon mert az ember nem engedi"es ilyesmiket..de arra nem gondol hogy eppen ezert nem megyunk haza mert igy beszel..
2017. júl. 9. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szereti ha egyedul utazol ? Felnott no vagy es furikazni kell a feneked ?

Jo kis barat

2017. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld el igen...mert busszal kellene menjek 3-4orat es igy inkabb elvisz kocsival,minthogy aldingaljak a buszmegallokban egyedul..
2017. júl. 9. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedul ..drama
2017. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!