Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik, hogy...

Miért nem engedik, hogy találkoztak az internetes barátnőimmel?

Figyelt kérdés

Még ezen a nyáron szeretnénk találkozni, csak az a gond, hogy az én szüleim nem engedik. A barátnőim szülei benne vannak a dologban, viszont nekem egyre jobban ellenzik. Hiába mondom nekik, hogy már több, mint 2 éve ismerjük egymást és többször is videochateltünk, mintha meg sem hallanák. Arra rá tudtam venni a szüleimet, hogy beszéljenek a barátnőim szüleivel videochaten keresztül, nem volt semmi haszna. Még csak nem is kellene sokat utaznom. Egyre csak azt mondogatják, hogy "nem szabad ilyenbe belemenni" és "ha nem akarom az utca sarkán végezni, akkor nem találkozok velük". Értem én, hogy csak féltenek, de nem értik meg, hogy nekem milyen sokat jelentenek. Soha nem voltak barátaim és örültem, hogy végre szerezhettem. Az a baj, ha idén nyáron nem találkozunk, akkor valószínűleg soha.

16/L



2017. júl. 10. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül utaznál? Hány napos lenne a kiruccanás? Hol aludnátok?
2017. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyedül utaznék, de csak 20 percet kellene. Igazából csak délelőtt találkoznánk, szóval körülbelül úgy három óra lenne és egy órára már simán otthon is lennék.
2017. júl. 10. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

És ha a szüleiddel elutaznál a lány városába?

Találkoznál a lánnyal(a szüleid is megnéznék,hogy tuti létező személy) és utána a szüleid elmennének addig a városban szétnézni,amíg ti együtt vagytok a lánnyal?

Vagy ha meghívnátok a lányt a te városodba?

Sok veszélye van a netes ismerkedésnek, de 16 évesen szerintem ennyire nem kéne beszabályozniuk. Én 16 évesen neten megismert pasikkal is találkoztam.. Nem voltam hülye, nyilvános helyen és ha bármi gáz volt leléptem egyből. Nem értem miért ne találkozhatnál vele.

2017. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aznap mind a ketten dolgoznának, de egyébként nyilvános helyen találkoznánk és rengeteg ember van ott. Mondtam azt is nekik, hogy akkor majd ők lejönnek a mi városunkba, de még így sem engedik.
2017. júl. 10. 15:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan nagy táv, esetleg nálatok nem találkozhattok?

Vagy megkérni nagyit vagy bárkit, hogy falazzon neked?

2017. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Anya elmondta a nagyinak és még ő is ellenem van. A szüleim ismerősei, akiknek elmesélték, ők is ellenem vannak.
2017. júl. 10. 15:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben egyáltalán nem értem, hogy miért nem akarnak elengedni. Nem tudnátok hétvégén találkozni, amikor nem dolgoznak a szüleid? Vagy legalább egyikük...akkor tényleg el tudna kísérni.
2017. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, mert a barátnőim viszont nagyon messze laknak tőlem és így nagyon nehéz volt megtervezni, hogy akkor most mikor is találkozzunk.
2017. júl. 10. 15:47
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért ez már tényleg túlzás, amit a szüleid művelnek..Lehet, nem is az a bajuk, hogy féltenek, csak nekik sem voltak fiatal korukban barátaik és akkoriban még nem volt internet se, szóval ott se tudtak ismerkedni és azt akarják, neked se legyenek.
2017. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szüleid nincsenek otthon, akkor menj el a távollétükben. Gondolom nem.nagy költség a buszjegy, főleg diákkal.
2017. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!