Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha kevés a táborba...

Mit tegyek, ha kevés a táborba a zsebpénzem?

Figyelt kérdés

Egy hetes táborba megyek, és apukámnak elfogyott a pénze, mert elköltötte cigire, és nálam csak egy 1000 ft van, még annyi se.

(Anyukám nem velünk él,mielőtt kérdeznétek...)


Nem tudom mit tegyek most,csak egy 1000 ft-tal menjek egy hetes táborba? Nem az,hogy sok kellene(egy 2000 ft-nak minimum örülnék),de engem nagyon bánt,hogy mindenki 5000-10000-eket visz,én meg csak egy ezrest.:/

Igazából mindig 5000 ft-ot adott apukám, mert majdnem minden évben voltam a táborba,de abból hazahoztam egy jó 2000-1500 ft-ot. És most azt mondta,hogy nem tud adni mert nincs pénze... És a szekrénye meg tele van borral,sörrel, és van nála három doboz cigi,de ezt gondolom előre megvette...


Az az 1000 ft is az én ballagási maradék pénzem,mert 10.000 ft volt eredetileg,de abból vettem ruhákat,cipőt,papucsot...


Valaki valami tanács?:/


2017. júl. 17. 15:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, elmész ezzel a pénzzel.

A többieknek nem kell elpanaszolnod, hogy mennyi pénzed van, senkinek semmi köze hozzá. Ha csak egy gombóc fagyit eszel, vagy nem hat zacskó chipset veszel egyszerre a büfében, akkor ki fogja futni, és nem lesz ciki, hogy te sosem büfézel. :)

Esetleg próbáld megkérni apukádat, hogy csak egy ezrest pl. tud-e adni, ha nem is a szokásos összeget.


(Egyébként - bár tudom, hogy ez téged nem vigasztal -, én nevelőként járok táboroztatni, és tényleg baromi felesleges szokott lenni, amennyi pénzt a srácok a táborban költenek. :) Ha beosztod, nagyon ügyesen kijöhetsz, bár persze arra nem fogja futni, hogy ajándékot vegyél az árusoknál, vagy ilyesmi.)

2017. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha vannak jó állapotú, nem használatos ruhád,könyved, stb. add el a neten.
2017. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-nek köszönöm a választ. :)

2. Holnap lesz a tábor...:/

2017. júl. 17. 15:32
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Rokon, nagyszülő akitől tudnál kérni egy egy ezrest?

És igen menj el, ki ne hagyd ez miatt a tábort.

2017. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%

Ez az tipord az apádat, hogy ő maga legyen a sátán ismét....

Itt uszítasz mindenkit apád ellen, de mennyit fizetett már be a táborra? Mert gondolom az sem ingyen volt... az 1 hét... kerlek írd le azt is... ne csak azt, hoyg nem ad 4000 forinttal többet...

2017. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

En elsos iskolaskent taborban vettem egy uveg kolat (akkor kerult kb 70 ftba) es tiz forintot kertem attol aki kert tolem egy pohar kolat. A ketliteres kolan kerestem igy 130 forintot, mert a sok gyerek lusta volt lemenni a boltig es venni egy uveg kolat, inkabb fenn a fahazban vettek tolem egy poharral.

Marha buszke voltam magamra, hogy tobb zsebpenzzel fogok hazamenni mint amennyivel jottem es hogy majd hogy megdicsernek erte...


NA ehelyett az lett, hogy csunyan lecseszett az egyik kiserotanar mikor rajott, hogy ez milyen szemet egy dolog, meg uzerkedes meg esatobbi (a szocializmus utolso evet eltuk kb), en meg csak pislogtam mert a felet se ertettem neki amit mondott, de nem ertettem mi ebben a rossz :)


na szoval temara visszaterve, talalj ki valamit amiert fizetnenek neked a taborban, pl elmenni a messzi boltba, vagy kerj el apadtol ket-harom doboz cigit es add el a tobbieknek...

2017. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Ja ertem, aki nem szidja apádat, az egyből 0%-os...
2017. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
hány éves vagy? és hova mentek táborba?
2017. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem pontoztam le senkit se.😬

Ja értem.. Hidd azt egyből, hogy én voltam, csak mert a kérdező vagyok.


Apukám nem sokat fizetett a táborba, de ezt nem fejteném ki inkább, ha nem baj.


Köszönöm azoknak az embereknek, akik értelmes válaszokat adtak, és igyekszem megfogadni a tanácsukat. :)

2017. júl. 17. 16:06
 10/20 A kérdező kommentje:
Elnézést... Utolsó előtti.
2017. júl. 17. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!