Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szerettek a szüleitekkel...

Ti szerettek a szüleitekkel együtt lakni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen szerettem. Ennek ellenére saját alberletem van.
2017. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen szeretek,mivel jó a kapcsolatunk
2017. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20%
Bárki bármit ír, gondolom mindenki le lesz pontozva nem?
2017. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Vannak pillanatok amikor igen, de a legtöbbször nem...
2017. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Semleges.


Megvannak az előnyei-hátrányai... amíg nincs pénzem rá, addig nem költözök külön, ennyi.

2017. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Már külön élek, de nagyon szerettem anyukámmal lakni előtte. Semmi hátránya nem volt, szívesen emlékszem rá, és azóta is jó a kapcsolatunk.
2017. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
akik szerettek/nek a szüleikkel lakni azok miért nem maradtak/nak velük ?
2017. júl. 17. 19:19
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Mert 30 évesen jobb esetben nem laksz a szüleidnél. :D
2017. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerettem , de az iskola után el költöztem mivel nem minegy , hogy 6 km-ről járok be kocsival dolgozni vagy 30 km-ről . Na meg azért jó is hogy van egy saját lakásom igaz albérlet ahol azt csinálok amit akarok és akkor amikor akarom . Reggel 7-től este 6-ig dolgozok a szakmámban ( autószerelő ) annál a cégnél ahol voltam gyakoralton igaz lett volna esélyem az egyik helyi szervízben és akkor maradtam volna a szüleimnél hosszabb időre , de a 4 éven keresztüli gyakorlaton nagyon össze szokott a csapat a műhelyben és így nem volt gondolkozás hogy mradjak-e itt dolgozni is lassa 2 éve dologozok itt főállásban .

Néha voltak otthon viták meg ilyenek , de ezek minden családban elő fordulnak pl: miért nem vitted ki a szemetet , miért kell zörögni fél éjszaka meg ilyenek .

Igaz rollam tudni kell hogy autó mániás vagyok így a kocsim át alakitását és javítását 100%-ban én saját kezűleg csinálom . Az albérletben meg a garázsban akkor zörgök/szerelek amikor akarok . Valamilyen szinten hiányzik a család és megszokott környezet ahol 19 évet le éltem , de szeretem hogy mamag ura vagyok és saját magamat tartom el . Magammal nem veszekszek :D

Sokan mondták hogy így semmire se lesz pénzem , de lazán ki fizetek mindent , kaja , rezsi meg ilyenek és 2 év alatt az iskolás idő alatt össze gyűjtött pénzemből k.p.-ra le cseréltem a 2-es golfom egy 2014-es skoda superb kombira azaz mindig van annyi pénzem amit magamra költhetek és nem kell nélkülözve éljek :)

2017. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Metionin ***** válasza:
93%
Én nem szerettem, kiskoromban sokat voltam egyedül hagyva (5-6 évesen) vagy bezárva a házba amíg anyám dolgozni, apám kocsmázni vagy a haverjainál volt. Állandóan ment a balhé, az ordítozás, sem aludni, sem tanulni nem lehetett tőlük, külön szobám sosem volt. Nagyon vártam már a kolit, testileg és lelkileg is jobban érzem magam, mióta nem hallgatom az állandó üvöltözést.
2017. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!