Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyának miért jó, ha minél...

Anyának miért jó, ha minél igénytelenebbnek nézik? Miért ellenez minden nőies dolgot?

Figyelt kérdés

Minden dolgot a saját, diákmunka, összespórolt pénzemből veszek, sohaa nem kértem ilyenre pénzt.

19 éves vagyok, de még mindig ezt műveli. Elszórja a körömlakkjaimat, beszól, ha kifestem. Lerib.ncoz, ha pirosra festem ki, nyáron...

A dezodorért is beszólogat folyamatosan, de ez volt az egyetlen, amiből nem engedek.

A sminkért, ami nagyon komoly (bb krém, szempillaspirál), mondja, hogy rá életében nem fogyott el annyi "fösték" és "vakolat", mint rám. Egyáltalán nem vakolat, meg sem látszik egyáltalán...

A szőrtelenítés a másik, az epilátor miatt 2 hétig nem állt szóba velem, saját pénzből vettem, mindig akkor használtam, mikor nincsenek itthon, mégis. Meg ő ilyet még nem látott, biztos ribiskedek.

Meg neki, az a jó, ha minél igénytelenebb vagyok. Múltkor is zsíros volt a hajam, erre beszólt, hogy minek megmosni, nincs iskola. Egyaz diákmunkázom, kettő nyáron is kell fürödni stb.

Ő szőrös mindenhol, így nyáron (itthon van mert tanító) 2 hetente, ha fürdik és/vagy hajat mos. Dezodort nem használ, nem tudok mellette enni.

Ezzel még alapjában nincs is gond, de ne várja, mert el ezt tőlem. Egy fiatal lány vagyok, főleg nem kikészíteni kellene az alap dolgok miatt.

A tanga bugyi a másik, vettem titokban kettőt, erre "nyomavész", másnap két mamabugyival gazdagodtam a piacról, ami nem sima normál, hanem szószerint a nagymamás.

A tamponról meg ne is beszéljünk, hát amiatt meg végképp utcaszéli vagyok, volt, hogy kiburogatta a szobám közepére és megmutatta apának, mit használok.

Minden nap turkál a szobámban, beleveti magát, mihelyst kilépek reggel. Tesóm fiú, vele ugyanez, bár most neki is van saját pénze és többet költ ilyenekre.

Kicsikorom óta megoldottam mindent magam, saját pénzből, mert rájöttem, hogy nem partner ilyenben. Például az első menstruációmkor 5 nadrágot áztattam el 11 évesen, mert miért nem jó a vatta, meg kicai vagyok még ehhez...

Miért nem tud beletörődni? Apával nem tudok beszélni, ő is ugyanilyen.


2017. júl. 19. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Jézusom te lány 19 éves vagy nincs szád? Küldel a halál véreresére anyádat, kajak lelki terrorba vagy tartva. És miért? Mert te ezt hagyod!! Szépen megmaradtál 5 évesnek az ő szemükbe. Ismerek ilyen"embereket" mint anyád (hánynom kell az ilyen aksratos hisztis emberektől ha férfi ha nő) és általában mindnek a gyereke kis szunnyadt "anyaazúristen" "őtnemszabadmegbántani" emberek rá is telepszik az életükre. Aki nem tud tenni saját magáért meg is érdemli a sorsát.
2017. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Használható választ sajnos nem igazán tudok adni, hiszen az alapján amit írsz, hiába is mondanál és tennél bármit az elköltözést leszámítva, ami meg nem megy egyik napról a másikra, de nagyon sajnállak, kérdező. Egy előnye lesz ennek a jövőben: látva édesanyádat, mindent meg fogsz tenni azért, hogy a gyerekednek minél jobb legyen, mert van előtted egy iszonyatosan elrettentő példa.
2017. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ez már az a szint, amikor a beszélgetés nem használ. Ilyen esetben a legjobb, ha az ember amint teheti elköltözik koliba, de ha az oktatási intézménnyel egy városban laksz, akkor ezt is cseszheted. Marad a tüneti kezelés: vegyél egy pénzkazettát és tegyél bele minden olyan dolgot, amit szétszór, elvesz, kidobál. A szekrényre megpróbálhatsz felrakni egy zárat (mondanám, hogy az ajtóra is de azt lehet hogy leszedeti apáddal, mondjuk ez a szekrénynél is megtörténhet). A szobában ne hagyj elöl semmi olyat, amibe beleköthet. A beszólogatásokat pedig nyugtázd bólogatással, ne ugorj rájuk, ne provokáld, csak engedd el a füled mellett.
2017. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Beteg szegény.
2017. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Megdöbbentem mikor irtad hogy tanító.Először valami 60 körüli napszàmosra tippeltem.Bàr megboldogult nagyanyàm konzervatív volt kissé és földműves.De még ő is hasznàlt dezodort sőt szőrtelenítette a làbait!

Hàt gàz ez igy.Vegyél valami zarható szekrenykét vagy bőrondot és tartsd abba a kényesebb cuccaid.Anyàdnak meg vegyél dezodort és mondd meg hogy hasznalja mert büdös.

2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát biztos nehéz lehet. Én a helyedben szembeszállnék velük az ilyen viták esetén. Basszus, felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2017. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnál vhova elköltözni? Ez így hosszú távon nagyon ki fog készíteni téged is és a testvéredet is. Ha összefognátok és egy kis albérletbe elköltöznétek az nem lenne kivitelezhető? Tudom a diákmunkából nem sok pénzt keresel, de a nyugalom hidd el mindennél többet ér.
2017. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kikerekedett a szemem, amikor olvastalak, mert szóról szóra az én tinikoromat írtad le, csak az én anyukámnak más a foglalkozása, de szintén diplomás. Semmi nem segít, csak az elköltözés. Messzire, ne a szomszéd utcába, ha jót akarsz magadnak.
2017. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj el otthonról mihamarabb, nincs mit tenni, ha normális életet akarsz, akkor nincs maradásod.

Részvétem:(

2017. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérd a tesód segítségét, hogy szereljen zárat az ajtódra, és mindíg hord magadnál a kulcsot.
2017. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!