Elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos körübelül 1.5éve a növéremel és sogoramal élek pest mellet. Édes anyám a munkás szállon él, és évek óta csak rosszul érzem magam ha vele vagyok, mindig akadályoz, sose hagy békén amit csinálok, ha nem tetszik neki valami már kiabál, kb 4 éve kezdötöt, amikor úgymond elegem lett mindenböl mindig én voltam akit senkit se érdekel, én voltam mindenért a rosz, és amikor édesanyám eltünt kb 3 éve 20k forint és nekem lett egy nagy gyüjteményem egy kártyajátékból , természetesen ez gyanut fogot, azt a gyüjteményt egy versenyem nyertem , de ők ezt nem hitték el természetesen és bizonyitani se hagyták, hól összevert hogy többet ilyet ne csináljak, a növérem volt az és látam is amikor kivette a pénzt de ö volt akkor az idösebb és ö neki van igaza....mindegy is egy elégé fájó pont volt nos türtem a kiabálást baszakodást egészen 9 év elejéig amikor elkezdtem viszaszólni mert már kiabálva köszönt és hasónló.....valahogy áttvészeltem a 9évfolyamot, de ebbe az évben 10 évfolyam már év eléjén féltem mert tudtam megbukok programozásbból ez meg is történt, de ez az az év amiben tönkrement az életem elsönek is ami legjobban fáj az a sport karrierem vagyis E-Sport karrierem egy számitógèpes játék amiben már a volt 2 világbajnok is sikeresen elvertem rengeteget jatszotam ezzel a játèkal amikor csak tudtam èjjel nappal, amikor egy online versenyen egy szponzor felkereset elèm tárult az hogy vègre legyek valaki aztán ebbe jött a családom minden elbaszták amitt csak lehetet....mindent megfosztanak amitöl csak jól èrzem magam....volt amikor már öngyilkosságok gondolkodtam, de ezzel csak nekik tetem volna jót ...én vagyok a 3gyerek aki már nem kellet volna régen anyám sokkat segített mindenben de ez èvek óta gyökeresen megváltozott, és termèszetes ma is minden úgy van hogy ha eljön hétvégére vagy ittvan csak rosszul éreztem magam,az osztálytársam segített sokkat , elhivot focizni sokkat nem mentem pedig csak azt akarta ne legyek itt mert csa rossz nekem, megmutatot egy játékot gondolom sokan ismerik a league of legendset azzonal beleszerettem , már csak ez a játék eeny tartja bennem a lelket de ezt is el akarják minden áron venni, ahogy csak tudják már nagyon elegem van, csak anyit akarok az èletöl hogy jatszhasak és jól èrezem magam mert amikor játszok boldog vagyok de amikor viszatèrek ide a valóságba ahol minden pokol....17èves vagyok fiú ès elegem van hogy irigykedtek kell mindenkire kinek mi van , az elektronika èrdekel.....és olyan rossz nézni hogy mindenki megkapja azt az alkatrészt amitt akart, én meg szégyellem magam a haverom többi barátja elött amikor megkèrdik milyen a pc configod mert nem mai darab....a 2növèrem mindig kapott mindent èn már azt se tudom mikor kaptam egyáltalán valamit a ruhán és a állandó veszekedés mellet hogy senki se vagyok ne vágyak semmire sose jutok el sehova...ti mit tennètek a helyembe lelèpnètek, vagy esetleg a felfelé vezetö utat választanák, mert az már biztos hogy én így nem akarok èlni.
2017. júl. 22. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Érettségi után mit fogsz csinálni?
2017. júl. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azon dolgoznék hogy e sportra gyakorolnék amúgy meg ő dolgoznék hogy legyenek profibb cuccaim hogy profibb legyek..aztán meg nem hagynám abba az e sport karrierem és keresnék külföldi vagy magyar csapatba helyet akár sokkal jobb megoldás szerintem mint a halál..
2017. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És akkor amúgy legalább retró a konfig na és? Nem olyan baj az csak ne legyen túl öreg én úgy gondolom ha 5 éves az még nem annyira régi..
2017. júl. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elektronikanak ugyan nemsok koze van a pc konfighoz!

Az inkabb az informatika vilaga, es lehet ha azzal szivesen foglalkoznal, nem kene megbukni programozasbol.

A jatek helyett meg inkabb tanulj meg helyesen irni.

Ez meg ezek utan mekkora kamu?

"amikor egy online versenyen egy szponzor felkereset elèm tárult az hogy vègre legyek valaki aztán ebbe jött a családom minden elbaszták amitt csak lehetet..."

Milyen szponzor? Ember, magyarul sem tudsz, nem meg majd angolul :D ezek a dolgok kulonben sem igy mukodnek!

Meg azert kivancsi kennek, hogy a kedves csakadod mit tudott ebben annyira elbaszni neked...nem vettek meg a legujjabb videokartyat a szutyok geoedbe? Miert? Kotelesseguk finanszirozni a hobbidat? Ha az en fiam lennel, es 10.-ben buktal volna, en gep kozelebe nem engedtelek volna!

17 eves fiu vagy, eredj keress magadnak nyari munkat, es a fizetesedbol azt veszel amit akarsz. Nagy karrier all elotted mar most latom!

2017. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig olvastam és bár pár helyen kinyílt a bicska a zsebemben, de összességében sajnállak. Nem a családod miatt, hanem azért, mert be vagy zárva a virtuális világba és azt hiszed, hogy az a valóság és az ad jövőt. Így tönkre fog mennibaz életed. Anyukád nem próbált még téged onnan kiszakitani?
2017. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!