Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apáékat h...

Hogyan vegyem rá apáékat h szülinapomra kapjak egy új telefont?

Figyelt kérdés

Tavaj kaptam angliábol de nagyon rossz,lassu,kidob mindenből,lefagy,nem lehet mobilnetezni rajta,rossz képet csinál és még sorolhatnám már 2× volt szervízbe de azért is engem hibáztatnak h én tettem tönkre.Most jelenleg egy Lenovo A616 om vam nem hiszem hogy sokan ismeritek mert erre még az eabeyről se lehehet tokot kapni

És egy hauwei p9 lite-ot szeretnék

Hogyan vegyem rá apuék?


2017. júl. 24. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Néhány komoly felajánlás segítene a helyzeteden.

Pl.: tanulmányi eredményeid jelentős javítása, rendszeresen átvállalni feladatokat a család feladataiból, amik a képességeidet nem haladják meg.


Komoly erőfeszítéseidet valószínűleg értékelnék.


A sima igénybejelentés egy új telóra nem hiszem, hogy meghatnák szüleidet.

2017. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Mikor van a szülinapod?

Mondjuk felajánlhatnád,hogy addig megtanulsz helyesen írni.(+ragozni)

[link] parancsolj,ebay-es tokok a telefonodra.

2017. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%

Ajánld fel, hogy egy bizonyos összeget te is beleadsz az új telefonba. Értem, hogy szülinapod lesz, de a szüleid nem kötelesek több 10ezer forintot költeni rá, csak emiatt. Gondolj bele mennyit költenek rád egész éveben.

Egyébként Ebay-en és Aliexpress-en rengeteg tokot találsz a telefonodra kb 400 forintért.

2017. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi idős vagy?

Hogy állnak anyagilag a szüleid?


Kezdjük ott, hogy nemhogy nem tudsz helyesen írni, de még a telefon nevét sem tudod leírni...

A másik, hogy egy 100ezres telefont szeretnél szülinapra???

Jövőre meg egy kocsit?


Az én fiam biztos nem fog ennyiért telefont kapni-bár még csak 4 éves.

Most egy Lumia 640-em van, és pont megfelelő.


Miért is kell neked ennyiért telefon? És te mit teszel azért, hogy a szüleid ilyen drága dolgokat vegyenek neked?

2017. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Épp azt néztem én is, hogy ebay is meg ali is tele van tokokkal. :D


Egyébként jó lenne tudni a körülményeket is. Egyáltalán próbáltál már beszélni velük, hogy mit szeretnél szülinapodra? Mert ha nem, akkor első körben mond meg nekik. Másrészt egy telefon elég drága dolog és nem triviális, hogy ilyen értékben vegyenek neked valamit.

2017. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
2 pofont kapsz már megmondtam, nem 100.000 ert telefont... szobád ki van takarítva? Mert ugy latim nincs, úgyhogy lehet indulni....
2017. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha az én gyerekem lennél, elfelejthetnéd!

Majd ha beleadsz - legalább a felét -, maximum akkor veszek neked 100 ezres?! telefont!


Amúgy is, inkább a nyelvtankönyvet forgasd, mert kritikán aluli a fogalmazásod és helyesírásod.

2017. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert Angliából kaptad a telefont még nem yan rossz, hiszen ugyanazokat a telefonokat kapod ott is mint Magyarországon. Tudom mert nekem csak Angliában vásárolt telefonjaim aanak
2017. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Most jelenleg egy Lenovo A616 om vam nem hiszem hogy sokan ismeritek mert erre még az eabeyről se lehehet tokot kapni


ez édi :)

2017. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Az a 100 ezer Ft-os telefon az inkább 75, persze így is drága de azért az mégis csak 25 ezer Ft különbség. Ettől függetlenül nekem nem lenne pofám ilyen drága telefont kérni, ha nagyon kéne telefon akkor inkább a huawei p8 lite, semmivel sem rosszabb mint a p9 lite csak nincs rajta az az idióta ujjlenyomat olvasó és mégis 20 ezer Ft-al olcsóbb. Azt még talán de aztis csak kompromisszumokkal. Ha drágább telefon kéne akkor próbálj gyűjteni rá.
2017. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!