Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan kötekszik...

Anya állandóan kötekszik velem és flegmázik velem?

Figyelt kérdés

Már 24 éves vagyok, és még így is folyamatosan b*sz*gat engem...

eddig az volt a baja hogy nem dolgoztam és otthon ültem, most elkezdtem dolgozni, és az a baja hogy hazajövök és nem vagyok neki képes segíteni....

kikészít idegileg...

nem hiszem el, hogy nem képes egyedül vinni egy háztartást vagy megfőzni...

örülök ha 8 óra meló után hazaérek, nem hogy még az hogy folyamatosan beszólogat nekem. hogy lusta vagyok....

amugy már tervben van az elköltözés, csak még gyűjtenem kell, ami ugye nehéz, mert havonta x összeget mindig el kér, és ezek után se hagy békén...:/


próbálom már nem meghallani, amit mond, egyszerűen csak bejövök a szobámba had mondja magának kint, van ugy hogy 4-5 napig hozzám se szól, ami augy nem izgat, legalább addig békén hagy :D


Nektek is van hasonló helyzet, ilyen mérgező anyával?

Mit tesztek?

24L



2017. júl. 25. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Olyan helyen kerestem munkát, ami messze van a lakhelyemtől. Kivettem ott egy kis szobát és azóta nyugalomban telnek a hétköznapjaim. És a hétvégéim is, mert egyszerűen csak nem megyek haza, ha felb_sznak.


23/F

2017. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Anyád dolgozik? Ha igen, valószínűleg neki is jól esne a meló után pihenni, ahogy neked..

Én 25 évesen 12órás műszak mellett vezetek háztartást és főzök a páromra...te sem lennél már gyermek..

2017. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha külön költözöl, akkor ki fog helyetted takarítani, főzni, mosni, ha te fáradt vagy? Nagyon elkényeztetett az anyukád.
2017. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Anyukám, ez a való világ!

Szerinted más nők hogy a jó életbe vezetik a háztartást, ha dolgoznak?

Elárulom: lehúzzák a melóban a nyolc órát, utána esnek neki a főzés-mosás-takarítás kombónak.

Utána születnek a gyerekek, és van, aki mindemelett tanul is.

Ideje lenne felnőni.

2017. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Én is kész vagyok 8 óra meló után,te is,meg ő is,mindenki.Azon még nem gondolkoztál hogy magadtól megcsinálj valamit,és akkor nincs cseszegetés ? Pl. a mosogatás.
2017. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

havonta x összeget mindig el kér, és ezek után se hagy békén...:/


mert nem a szobaszervizt fizeted meg...

2017. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Kislàny! Ez a valò vilàg! Ha elköltözöl, akkor is 8 òràt dolgozol, ès utána neked kell megcsinàlni a hàztartàst! Ott majd kire vàrsz? Vagy annyira jòl megy hogy hàzvezetőnőd lesz?
2017. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

24 éves vagy, és főznek rád? Ez most ugye nem komoly? Még fiúnál is gáz ez, nemhogy lánynál. Egyedül vigye a háztartást? Miért, még a kádat se tudod magad után kimosni vagy a WC-t kisikálni, ha használod te is? Vagy a melltartóidat is ő mossa ki?

Költözz el nyugodtan tőle, legalább nem használod ingyen szakácsnak és takarítónőnek. A saját rezsirészedet kifizetni pedig a világ legalapabb dolga. Mondjuk az itt leírt stílusod után én tuti nem főznék rád :D

2017. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elkényeztetett, mosogatok magam után stb..

csak az hogy végzek a meló után, örülök ha a barátnőimmel vagy a barátommal tölteném a szabadidőmet, de nem...nem lehet mert megy a mérgezés! :D

mondtam anyámnak is, ő vezeti a háztartást, minek segítsek nem tud megfőzni vagy mi? :D

szabadidőmben meg had csináljak azt amit akarok...de hát nagyon maradi...nem lehet az ilyennel beszélni :/

de azért köszönöm a válaszokaT :D

2017. júl. 25. 20:41
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Borzasztóan tiszteletlen vagy édesanyáddal, de ez valószínűleg az ő hibája is, nem tanította meg neked mi az a felelősség és tapintat az életben. Van saját szobád, főtt étel az asztalon, takarítanak rád. Ezt megköszönni illene, és nem itt hőbörögni a neten megalázva őt.
2017. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!