Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Többször is szóltam, mégsem...

Többször is szóltam, mégsem keres anyu pszichológust (? )

Figyelt kérdés
több éve, hogy félek az emberektől. Az egész még általános iskolában kezdődött lelki bántalmazások miatt. Anyunak már szóltam, nem egyszer, nem kétszer mégis csak beígéri, hogy keres egyet. Legutoljára meg arról akart meggyőzni, hogy ezen nem tud segíteni egy pszichológus. Lehet igaz, de mondtam neki, hogy én jobban érezném magam, ha tudnék erről valakivel beszélni. Akkor azt ígérte, hogy majd nyáron. Még mindig semmi. Úgy érzem, nem tudom megértetni vele magam. Tanácsokkal eltudnátok látni? 15/l

2017. júl. 26. 17:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Bátorság cica.
2017. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosodtól, kérdezd meg hol fogadnának ingyenesen. Ha kell, akár beutalót is adhat neked.
2017. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
TE miért nem keresel? Nem kisgyerek vagy :)
2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Addig mondogasd neki, amíg meg nem unja, és inkább megcsinálja. Ha a suliig se jön össze, akkor már az iskolapszichológustól kérhetsz segítséget. Gyereknk szerintem vannak ingyenesek a pedagógiai szakszolgálatnál.
2017. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád meg tudja fizetni? A háziorvosodtól kérheted hogy utaljon be valakihez- de ez nem garantálja hogy neked megfelelő lesz az a szakember. Ha meg te választod, az baromi drága tud lenni.
2017. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
28%
Én pszichológiát tanultam. A legtöbb embert érik bántalmazások kit otthon, kit az iskolában. Úgy tudsz segíteni magadon ha nem foglalkozol a múlttal. Aki bántalmaz annak nincs rendben a lelki világa. Mondd el mindennap a tükör előtt hogy értelmes, szeretni való ember vagy. Keress magadhoz hasonló embereket barátkozás céljából.
2017. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Vannak ingyenes lelkisegély telefonszámok, neked a Kék Vonalt ajánlanám, keress rá a neten. Iskolátokban is kell legyen pszichológus, hozzá is fordulhatsz.
2017. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Nincsen iskola pszichologus?
2017. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyenes lelkisegélyt hívtam régen,normálisak.
2017. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A telefonos lelkisegély egyszeri tanácsadásra szolgál, nem személyiségfejlesztésre.
2017. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!