Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan kikészít, ha...

Anya állandóan kikészít, ha beteg vagyok. Az testvéremet meg engedi lógni?

Figyelt kérdés

Ha tök magas lázam van, rosszul vagyok, akkor is megy, hogy csak nem akarok iskolába járni, biztos írunk valamiből. Volt, hogy hánytam egész nap, erre kitalálta, hogy meghánytattam magamat, mert nem akarok gyakorlatra menni. Meg is mutattam neki mérgemben, erre meg, hogy nem dől be a színjátéknak. Meg folyamatosan hozogatta a palacsintát meg minden ilyen kaját, hogy "erőltetni kell a kaját" stb. Meg azt mondta, hogy mosdó mindenhol van.

Az öcsémnek meg semmi baja, de kiiratta magát, mert hát meleg van.

Nekem nem ezzel van a bajom, mindenki csinálja, oké.

Viszont én meg amikor tényleg beteg vagyok ordibálnak, kikészítenek.


2017. aug. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs suli.Még is honnan íratta ki magád az öcséd?Mert ugye nem felnőttek vagytok.
2017. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyári gyakorlat.
2017. aug. 3. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor gindolom nem vagytok kisgyerekek, ha gyakorlatra jártok.... viselkedj is úgy...
2017. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
nem akarok nagyon beleszólni, de dokihoz kell elmenni ilyenkor. csak nem kérdőjelezi meg egy orvos szavát.
2017. aug. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Ilyenkor megy, hogy "másnap azért elmész iskolába, ugye?"

2017. aug. 4. 06:30
 6/6 Keresztes Bence ***** válasza:
Átérzem, apám ugyan ez, ritkán vagyok beteg de akkor nagyon, azt hiszi a meleg tea meg a húsleves a szent grál, egyszer rózsa hímlős lettem, a talpamon meg a karomon mindenhol kiütések lázam volt kb 39 fokos de ő azt mondta nem érdekli menjek suliba (pedig ez nem olyan mint a bárány himlő hogy kb mindenki túl van rajta, ezért az is fennált hogy valaki elkapja tőlem, sajnos jobb nem lesz, kikell bírni de én így erősödtem meg mert nem volt más lehetőségem
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!