Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyunak?

Hogyan mondjam meg anyunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan tálalhatnám anyának, hogy egy cigányba vagyok szerelmes?

Ma pont látta, hogy vele beszélek és mikor eljöttem tőle, anya egyből mondta, hogy reméli, hogy nincs semmi köztünk, meg, hogy nem szeretne még egy cigányt a családba (mivel a bátyám barátnője is az), mert ő nem fogadná el. Persze én bepánikoltam és egyből azt mondtam, hogy csak haverok vagyunk stb... De én szerelmes vagyok belé és ő is belém, ezt már többször mondta.

Na szóval, szerintetek, hogyan mondjam el?

Félek, hogy reagálna rá.

15L



2017. aug. 5. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Meséld el mekkora a dákója! Rögtön megérti
2017. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs szó komoly kapcsolatról miért kell elmondani?
2017. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már rég együtt lennénk, ha anya tudna róla és támogatna, de nem akarok neki hazudni. Ezért kértem segítséget, hogy hogyan mondjam el, mert nekem ez fáj.

Szívem szerint már régen együtt lennék a sráccal, de nem akarok anyunak fájdalmat okozni azzal, hogy hazudok neki.

2017. aug. 5. 22:35
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
De hiszen a bepánikolás után azonnal hazudozni kezdtél! Akkor miért mondod, hogy nem akarsz hazudni?
2017. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Legyél anyukáddal őszinte. Egy idő után el fogja fogadni a választásod, mint ahogyan a tesódnál is. Lehet, hogy ki fog akadni, de ha igazán szereted a fiút, akkor felvállalod őt. Ezt értem arra is, hogy nyilvánosan, mindenki előtt felvállalod őt minden negatív következményekkel. 15 évesen készen állsz erre?
2017. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azt csak a hirtelen zavaromban hazudtam, amit ugye nem lehet visszavonni, mert egyből kiderült volna a dolog, de azóta is rohadt nagy bűntudatom van.

Tudom, de félek, hogy hogyan reagálna. Anyu nem utálja őket, de nem is szereti. Én úgy gondolom, hogy a bátyám barátnőjét könnyebben eltudta fogadni, mint hogy a fiút fogadná el, hisz azért Ő megiscsak fiú.

Igen, szeretem a fiút és úgy érzem, hogy képes vagyok 15 évesen felvállalni mindenki előtt Őt. :)

2017. aug. 5. 23:36
 7/25 anonim válasza:
35%
Csak mondd meg anyukádnak és kész,lesz ami lesz,amugy se szamit mas velemenye.
2017. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Hirtelen zavarodban se hazudj!!!

Egyébként már túl lennél rajta, ha igazat mondasz!

2017. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
nyugodtan mondhhatod neki, ez tiniszerelem.. ugyse lesz a ferjed, mert nagykorodra lesz még pár fiúd a mostani srác. Szoval nincs még a "csaladban" , csak jarni fogsz vele pár évet/hónapot
2017. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mind ketten szeretjük egymást, mégsem merem azt mondani a fiúnak, hogy igen járjunk, pedig már többször is kérdezte. Most mit tegyek?

Hogyha igent mondok neki, akkor anyu meg apa nagyon megharakszik rám, ha pedig nemet, akkor elvesztem a fiút.

Nemtudom mit tegyek, kérlek segítsetek. Senkit sem szeretnék elveszteni! :(

2017. aug. 8. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!