Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom hogyan mondjam el...

Nem tudom hogyan mondjam el anyukámnak hogy tampont szeretnék használni ő is azt használ de bennem van a félelem, mert nem tudom hogy mondjam el neki? 13,5/L

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm is azt használ en pedig tancolok es a betét elcsuszik es tesin is. Nagyon szeretnék váltani de félek a reakciojatol nem tudom mit és hogyan mondjak azt mondjam hogy anya nem tudom miért és hogyan jutott eszemve de következő mensitől már tampont szeretnék használni meg erről már beszéletem vele és azt mondta hogy amig szuz vagyok addig nem annyira orulne.viszont és váltani.vagy ezt nem én döntöm el? szeretnék válaszaitokat nagyon köszönöm

2017. aug. 7. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondd el ezt igy neki ahogy leirtad, hogy neked nagyon kényelmetlen, és nem szereted a betétet, vagy fogod magad és veszel a boltba és használod. Énis igy csináltam. Nekem is ugyanugy ellenezte, de amikor meglátta a táskámban egyáltalán nem akadt ki, amin meg lepődtem.
2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mondtam semmit, ahogy megjött, mentem boltba és vettem tampont. Nincs az az isten, hogy én betéttel szenvedjek, amit utálok.


Nem ismerem édesanyádat, nem tudom, mi a jobb, ha megmondod vagy ha nem, de mivel úgyis rájön egy ponton, valószínűleg megmondanám. Nem azt, hogy szeretnék, hanem hogy használok, ez azért eléggé magánügy, azt hiszem. Az én anyám nem is használt tampont soha, igaz, bele se szólt, hogy én mit csinálok.


El nem tudom képzelni, mit számít az, hogy valaki szűz.

2017. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A legritkább esetben szaggatja át a szűzhártyát, nekem a tánctól viszont már jóval azelőtt átszakadt, hogy megjött volna (nőgyógyász mondta, volt egy kis pecsét az egyik versemyem után, és attól féltem, baj van).

Talán mondd el neki, hogy attól még, ha fel is sérti, ugyanúgy szűz maradsz, kitágítani nem fog.

Ez már off, de akkor ez úgy működne nálatok, hogy ha lesz egy komoly barátod pár év múlva, és megtörtént a dolog, akkor bejelented Édesanyádnak, hogy már nem vagy szűz, és kellene a tampon?

22/L

2017. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az én anyám is ezt mondta annak idején. Aztán vettem, elkezdtem használni, és elmondtam, hogy nekem ez így jobb. Annyiban hagyta. Javaslom ezt neked is.
2017. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat előszor használni fogom aztán mondom el de azért még johetnek válaszok
2017. aug. 8. 11:01
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg van egy noverem ak 16 lesz meg nem volt baratja mert o visszahuzodo halk es meg csak azt sem mondta senkire h helyes na mingegy szoval 16 es csak betet semmi tompon sot amikor balcsin voltunk es pont megjott neki 1 hetig voltunk es 1 hetig nem jott be szoval én majd 14 even tamponozni szeretnék ő pedig 16 evesen csak betet mert nem is sportol semmit
2017. aug. 8. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem.rosszabb, ha eloszor használid és utána mondod meg, így.nuku bizalom lesz. Tényleg nem olyan jó, amig szuz vagy(ne is siess) én felnott fejjel pl utálom, de ez egény fuggo. Amugy jobb,ha magétol "kifolyik" higiénikus errol vitatkozhatunk mi jobb. Én világ életemben betéttel futottam és eddzettem. (Táncnál lehet nem olyan esztétukus tényleg, versenytáncolsz? De amugy meg mondd meg neki ezt ami leirtál. (Bár mondom én megértem anyudat,de ha tényleg ilyenek miatt zavar akkor fene tudja vmi tini mini.méretu kéne:D )
2017. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jobban szeretnem a tampont tenyleg el kellene mondanom de valahol az en dolgom mit csinalok de azert koszi johetnek meg valaszok
2017. aug. 8. 14:52
 9/15 anonim válasza:
100%

Vegyél mini tampont meg azért betétet is. Mert ha mégsem biros még használni akkor legyen betét.

Szerintem nyugodtan mond neki hogy ki szeretnéd próbálni

2017. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Persze,hogy a te dolgod ,de 13,5vagy anyukád nem beszél hulyeségeket. Másrészt én úgy élném ezt meg,hogy a pici lányom "túlságosan felnott" azért a betét még ,hogy is mondjam elfogadhatobb egy tinédzser anyukájának :) érted mire gondolok? Nem biztos,hogy mindenáron tiltani akarja, csak ez már tényleg nagylányos, dolgokat dugdosni "oda". Legalábbis bennem ez játszódna le(2,5 éves a kislányom már most sírhatnékom van,hogy épp csak megszuletett és ennyi ido telt el, fiam lassan 2 honapos)
2017. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!