Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum kényszeríthet engem...

Apum kényszeríthet engem valamire amit en nem akarok?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok. Apum kenyszeriteni akar hogy fogorvoshoz menjek. Nincs lyukas fogam, evente egyszer mindig ellenorizve vannak, rendszeresen mindennap mosom. Apumnak nagyon rossz fogai voltak (meg fiatalkoraban romlott el neki majdnem az osszes)

most megcsinaltatott parat, es azota le sem all. Nekem es anyumnak mondja hogy menjunk el, szinte napi szinten. Anyumat nem kenyszeritheti tudom, de engem? Meg ha van is rossz fogam, netan lyukas, de ha nem szeretnek elmenni akkor kenyszerithet? Csak azert kerdezem, mert most komolyabban elkezdett errol beszelni, ertem en hogy megakar ovni engem is, de hasonlo szepek a fogaim mint anyukamnak, nem volt sosem problema veluk, nem cigizek stb. Viszont olyan durvan es aggressziven szol mostmar hozzam, felek hogy megfog verni.:( (volt ra pelda hogy annyira ideges lett hogyha valami nem ugy tortent ahogy o szerette hogy anyumat megutotte). Es azt is mondta hogy amig 18 nem leszek arra kenyszerit amire akar.:(



2017. aug. 10. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Húha! A békesség kedvéért menj el fogorvoshoz! És erősen gondolkozz, hogyan tudsz jövőre a saját lábadra állni. Nem akarlak megbántani, ezért nem minősítem az apukád.
2017. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Ez elképesztő! Egy apa, aki foglalkozik a gyereke egészségével! Ki hallott már ilyet! Micsoda szemét!


Kérdező, ne legyél már nyomorult. Évente akár kétszer is elmehetsz egy vizsgáltra. Ha fogról van szó, én azt mondom, inkább kétszer feleslegesen mennék, mint egyszer fájó foggal...

2017. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha tudod, hogy apád egy agresszív barom, akkor miért provokálod? Miért nem lehet egyszerűen egy órát rászánni és elmenni, hogy belenézzenek a szádba?
2017. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Bar csak lett volna apám, aki oda figyel rám, nem hagy trogerkodni es most nem kene súlyos százezreket kifizetnem, hogy a fogaim rendben legyenek....
2017. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak akkor agressziv, ha valamit en vagy anyukam nem csinalunk meg neki azonnal. Pl. ha nem megyunk le azonnal neki a boltba, akkor rogton elkezd "hisztizni", csunyan beszelni hozzank.
2017. aug. 10. 19:58
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Micsoda csapás!!
2017. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

A saját pèldájából tanulva nem akar rosszat, de ez már beteges

más dolgokkal is igy van, hogy fenyeget/kényszerít, mindenbe ő akar irányitani?

2017. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Örülj neki. Engem nem kényszerítettek, sőt, anyám belém nevelte, hogy a fogorvos a világ legfélelmetesebb dolga. 24 évesen 11 tömött fogam van, mert rettegtem orvoshoz menni, és holnap lesz életem első fogkő leszedése is. Anyámnak 35 évesen már kirohantak a fogai, kb. 40 évesen látta először fogorvos.
2017. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Jelentsd fel a gyámhatóságnál, hogy el akar vinni fogorvoshoz az akaratod ellenére. A törvény veled lesz, kiemelnek a családból, védelembe vesznek és vagy otthonba vagy nevelő szülőkhöz kerülsz, ahol nem fognak ilyrn ocsmány dologra kényszeríteni, mint a fogorvos.
2017. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
*kirohadtak
2017. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!