Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért viselkedik igy velem?

Anya miért viselkedik igy velem?

Figyelt kérdés

Állandóan szid meg kötözködik. Ma hazajött és látta hogy mellettem alszik a macskám erre beszól hogy a cica milyen szép kövér pont mint ő én meg ronda vagyok és ragyás. De nem tehetek róla hogy mikor megjön akkor lesz egy-kettő pattanásom. :SS Már próbáltam minden krémet meg maszkot de akkor is ez van. Kérdezte hogy mikor megyek a szemészetre mondtam neki hogy 8ra a nővéremmel erre beszól hogy ki az a nővérem neki nincsenek lányai már...

egy hete is ugyanezt csinálta hétvégén mikor a fürdőt takaritottam, hogy én milyen csúnya vagyok mikor fel van gumizva a hajam. Akkor visszaszoltam neki hogy ő meg kövér(tudom hogy nem volt szép de ideges voltam) erre nekem akart jönni. Nem értem miért bánt állandóan.



#anya #miért bánt
2017. aug. 10. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Sz*rd le. Remélem, nem foglak megbántani, de ő egy végtelenül primitív ostoba ember, aki a rossz nyomoros életét a gyerekén vezeti le. Annyit tudok tanácsolni, hogy amint van rá lehetőséged, költözz el, és megszabadulsz tőle. Amíg ott vagy, aligha fog változni jobb irányba a helyzet.
2017. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na ez dúrva.. én is csak azt tudom mondani hogy sz*rd le és szólj az apukádnak hogy anyádnak enyhén elment az esze. MIvel nálam még nem volt ilyen, nem tudok saját tapasztalatot mondani sajna.
2017. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!