Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőm családja abnormális...

A barátnőm családja abnormális, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátnőm 16 éves és másfél éve vagyunk együtt. Minden csodás köztünk.

A nyáron sokszor voltam náluk, ezért jól megismertem a családját, és hát nem sok jó véleményem van róluk. Szinte mindenki idegbeteg. Az apukája idegi és alkohol problémák miatt jobb oldalára lenyomorodott.

Mikor ott voltam, mindig besegítettem mindenbe és elmosogattam, takarítottam, főztünk, boltba mentünk, azaz mindent megcsináltunk amíg az anyukája dolgozik. Hamar elkezdtek kiabálni, hogy mit csináltunk? Kidobtunk minden elhasznált és összegyűrt sörösüveget, kilónyi zsebkendőt és papírfecniket, portalanítottunk és elkezdtek szidni, hogy mit képzelünk magunkról, miért dobtuk ki? A fiatalabbik bátyja megakarta régebben erőszakolni, ahogy az öccse is. Az öccse kocka és idegbeteg. Lusta, mint az atom és mindig őt pártolják. Egy idő után megsajnáltam nagyon a barátnőmet és gondoltam ott maradok tovább, mint terveztem. A családja hátam mögött kibeszél, előttem tettetik a szentet. Sokszor akart az öccse is nekem jönni azért, mert szerettünk volna filmet nézni, viszont a barátnőmet sokszor üti meg. Neki nem elég az, hogy egész nap gépezik. Sok dolgot írhatnék még le.

A fiatalabbik nővére kihasználja, de amikor kell a ház körül, nyalizik. Egy kis városban lakik, és van két gyereke és egy élettársa. Az élettársa elkényeztetett, és nem csinál semmit egész nap. A gyerekekre se vigyázik, ha nem szedi a gyógyszert, bedilizik.

Jelenleg is ott van, és amit nap, mint nap lát, az kicsit kikészíti. Megcsalják egymást az élettársával, csak a gyerek miatt vannak együtt. Jelenleg is kényszerítve lett a barátnőm, hogy menjen és fedezze őt az élettársa előtt, miközben találkozik a szeretőjével. Az élettársa közmunkás lenne, de nem jár dolgozni. Kényszerítette volna a barátnőmet arra, hogy hármasba csinálják a nővérével.

Van egy 22 év feletti gyerek, akiről elterjedt, hogy 12-15 évesekkel közösül. A barátnőmre is rászállt, és régen a csapdájába esett. A párom anyjával közöltem ezeket, és nem tett semmit azellen, hogy a lányát megerőszakolta, akiről egy jó hír sincs, ahogy a bátyja se, stb.

Terveztük a barátnőmmel, hogy Szegedre költözünk albérletbe és én egyetemre, ő pedig egy normális középiskolába fog járni azt tanulni amit szeret, de nem engedik. Azt kell kitanulnia, amit ők mondanak egy olyan iskolában, ahol ő meg a barátnője lány csak az osztályba, és nem szeret odajárni.


Mivel tudnám segíteni a barátnőmet? Előre is köszönöm!

19/f



2017. aug. 11. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ez csak a te verziód, így ezek alapjánc sak egyet tehettek. A barátnőd amint betölti a 18 évét, már el is költözhet hozzád az albérletbe. Onnantól kezdve senki nem mondhatja meg, hogy mit tanuljon, mit csináljon.

De bevallom csak a felét hiszem el amit leírtál, a többi szerintem túlzás. Nem hiszem, hogy a családból mindenki megerőszakolta vagy meg akarta erőszakolni a barátnődet. Ilyen nincs..AZt még elhiszem, hogy valaki rámozdult a családból, de hogy mindenki?? Kihagytad az apát és nagypapát, és a szomszédokat is..

2017. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel a gyámügyet, vagy menj a rendőrségre
2017. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy mindenki. Próbáltam volna összesűríteni mindent, ezért kicsit értelmetlen lett.

A fiatalabbik bátyja 20 éves, sose volt barátnője. Velem is tuskó. Egy nővére az aki normális viszonylag.

Annak a 22 év feletti gyereknek pedig van több rendőrségi ügye is, ha jól tudom a legutolsó májusba volt, mert megvert valakit.

2017. aug. 11. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Gyámügy, rendőrség mit szól ezekhez? Gondolom, velük már felvettétek a kapcsolatot amint kiderültek ezek....???
2017. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyámügyre és rendőrségre még nem mentem, mert anyukám nem támogatja. Azt mondja, hogy inkább hagyjam, mert magamat is bajba sodrom így.
2017. aug. 11. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
De cigók barátnődék?
2017. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát pedig szerintem minden épeszű ember megy ilyenkor a gyámügyhöz és/vagy a rendőrségre.... Ez kéne hogy legyen az első dolgod.

Mégis mi mást tudnál csinálni? Beszélni velük? Ilyen emberekkel?

Most gyanús hogy csak kamu, az egyetlen lehetséges megoldás "anyu miatt" nem opció, így nem lehet lezárni a témát, csak provokálni tovább...


Ha kamu, akkor gratulálok.

Ha nem kamu és tényleg meg akarod oldani, akkor menj valamelyik hivatalos szervhez.

Ha nem kamu és anyu véleménye fontosabb mint hogy bántalmazzák a szerelmed, akkor meg nem értem mit nyafogsz, úgyse olyan fontos a lány.

2017. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
68%
Az egész család a te barátnődet akarja megkúrni? Na persze...
2017. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Ezért mondom, hogy zigaunerek.
2017. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Minek foglalkozol cigányokkal?
2017. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!