Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek férjnél lévő...

Van köztetek férjnél lévő harmincas árva?

Figyelt kérdés
Van férjem és két gyönyörű lányom, de nem élnek már a szüleim és nincs testvérem. Amikor szeretnék családdal lenni az enyémen kívül, kicsit átérezni a szülői vagy testvéri kapcsolatot, akkor nagyon magam alatt vagyok. Szeretnék tanácsot kérni olyanoktól akik így vannak, hogy ilyenkor mi segít.

2017. aug. 12. 04:40
 1/8 anonim válasza:
63%
17 éves vagyok és árva. Átérzem!
2017. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Én örülök hogy nincs még egy testvérem is, böven elég az a sok idiota, felszínes és kicsinyes rokon :), aki jutott.
2017. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, bár átérezni egyelőre nem tudom, de ahelyett, hogy keseregsz azon, mid nincs, becsüld meg és örülj annak, amid van. És ez nem csak a családra vonatkozik. Minden hozzállás kérdése. Nem azt mondom, hogy örülj, mert másnak nnyi sem jutott, hanem hogy minden hozzállás kérdése. Ami már elveszett, akár keseregsz érte, akár nem, az úgy is marad. Vagy örülhetsz helyette, hogy az élet azért kárpótolt is.
2017. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

30 vagyok, àrva, van pàrom és gyerekem. Tesóm is van, csak kb 10 éve nem beszél velem.

Mi segít? Semmi! Max. ha elmégy baràtnőkhöz, vagy esetleg van olyan rokon akikkel jóban vagy. Esetemben nagyszülők sincsenek. Vannak nagynénik, nagybàcsik, de a felével nem tartom a kapcsolatot. Nem az én hibàmból, màr a szülők se nagyon beszéltek velük. Igazàból csak akkor rossz, ha a hàzasság téma jön szóba. Vagyis inkàbb a lagzi. Nincs sok pénzünk, de jó lenne szűkkörű. Aha, kb 20 embert jelent és abba tőlem senki sem lenne. Na akkor hívjak én is meg tàvolabbi rokont, baràtnőt, de akkor az màr nem szűk. Szóval hagyjuk a francba. :D (Kéttanúsba nem megy bele a pàrom) De inkàbb az a rossz ha karàcsony van, vagy hasonló. Menjünk anyósékhoz. Ok. De miért ne maradjunk, hiszen nem megyünk màshovà....stb. Na nekem ilyenkor borul a bili.

2017. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelen. És van egy fiúnk is. Mióta párom és fiam van nekem, azóta ismét teljes az életem. Boldog vagyok. Bár nagyon hiányoznak.


Egyébként nekem nem csak a szüleim haltak meg, hanem semmilyen rokonom sincs már.

2017. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzaszolasokat. Nincsenek nagyszülők sem, keresztanyam másik városban, őt havonta meglatogatom. Unokatestvér külföldön. Barátok másik városban, itt egy, de keveset tudunk találkozni.

Igazából vidám vagyok és szeretem a családom, de amikor szeretném hogy engem "ringassanak" (átvitt értelemben) akkor nem tudom merre induljak.

Igen, a karácsony rossz tényleg, anyosekhoz megyünk és üvölteni tudnék hogy anyuekhoz nem tudunk. Meg sokáig minden fontos dolog miatt még automatikusan hívni akartam telefonon.

Néha biciklire ülök mikor hozzá mennék és elmegyek amerre a lábam visz aztán ramtor a magány.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Egyébként introvertalt vagyok, nehezen ismerkedek, de pár ember előtt igazán felszabadultan.

2017. aug. 13. 20:05
 7/8 A kérdező kommentje:
4-es! Ez nagyon rossz lehet, én örülök, hogy az esküvőn még ott voltak.
2017. aug. 13. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös! S mikor szeretnél egy kis szülői szeretetet, vagy ilyesmi, akkor mit csinálsz?
2017. aug. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!