Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem bízik meg bennem?

Anyukám nem bízik meg bennem?

Figyelt kérdés

Ugye jóban vagyok anyukámmal, nem is ez a baj. Hanem, hogy mindent tudni akar: 5 percenként kérdezi, hogy mit csinálok, stb... Ha egy füzetbe rajzolok, vagy csak firkálok, már azt is meg akarja nézni.

Egyszer lett volna egy osztálytalálkozó nyáron és ő erőltette először, hogy menjek el, de nem engedett el és ez nagyon felidegesített. Ha éppen telefonozok akkor is lerakom és elkezd velem enyhén ordibálni, hogy mit rejtem el a telefonomat, meg folyanatosan nézi az üzeneteimet. Nem bízik meg bennem? Ez normális tőle?

12/L



#anya #nem bízik meg
2017. aug. 12. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg mindenhova kézenfogva visz és (szerintem) túlfélt. A barátaim is ezt mondták és ki is röhögtek.
2017. aug. 12. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Telefonra kód. Ha meg valamit kérdez hogy pl. mit rajzolsz akkor: magánügy
2017. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Az én anyukám is így szokott viselkedni csak egy kicsit máshogy(jó értelemben). Annyi, hogy nagyon aggódik eddig én sem értettem aztán a testvérem elmagyarázta, hogy vele is ilyen volt minden mozdulatát nézte. Ez az ő szempontjukból jogos a miénkből már viszont máshogy alakul ez. De amikor én is rájöttem, hogy mi-miért van ez állandóan akkor beletörődtem valamennyire de olyan hirtelen helyzetekben viszont elkezdek hisztérikusan vitázni, hogy hagyjon már békén nem igaz, hogy nem lehetek egy kicsit magányos de miután rájövök, hogy ezt nem kellett volna rohanok és bocsánatot kérek mert tudom, hogy rosszul eshetett neki mert ő valamennyire jót akart és még én voltam olyan ostoba, hogy abban a pillanatnyi helyzetben felháborodtam. De szerintem minél idősebbek leszünk annál jobban óvni fognak és ez nekik természetes nekünk meg dühítő lesz. Mindig engem i kiakaszt de ez van. : ) 12/L
2017. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem benned nem bízik, hanem ebben a mocskos világban, ahol gyerekeket rabolnak el, interneten molesztálnak, tizenévesek világgá mennek, öngyilkosok lesznek.
2017. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlzottan félt téged. Ő még a pici kislányt látja benned, nem akarja észrevenni vagy tudomásul venni, hogy kamaszodsz.

Próbáld vele ezt türelmesen, kedvesen megbeszélni. Hogy nem akarsz semmi rosszat, nincs titkolnivalód, de már nem vagy annyira kislány, és szeretnél egy kicsi magánéletet. Ez a kamaszok természetes igénye, amit reméljük anyukád is belát majd.

2017. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: lol a rabláson kívül mindegyik a tinédzser saját hibája

U.i.:gyerekrablások már évszázadokkal ezelőtt is léteztek

de remélem jól esett általánosítani, és hazudni egy nagyot


Hogy releváns legyek:

anyukádnak ilyen a természete. nem vagy egyedül ezzel

ha ésszerűen félt, akkor próbáld meg átgondolni, és elfogadni, ha pedig túltolja, akkor említsd meg neki

erről szól a "lázadó tini korszak"

2017. aug. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan kíváncsi vagyok a véleményedre, kérlek fejtsd ki, hogy miért is az áldozat a hibás. Adott egy befolyásolható 12 éves gyerek, meg egy elmebeteg felnőtt, aki zaklatja őt. Ki a hibás? A gyerek? Vagy akkor beszéljünk az öngyilkosokról. A legfőbb oka az, hogy a család lelki nyomorékot csinált a gyerekből, mert verték, terrorban tartották. Elmegy és felakasztja magát az első fára. Ki a hibás? A gyerek?

Abban igazad van, hogy régen is voltak bűntények, csak akkor még nem tolta a média az arcodba nap mint nap.

2017. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!