Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Ha csak havi szinten 2-3szor bántanak a szüleid elviselnéd vagy szólnál a rendőrségen?

2017. aug. 13. 02:01  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Engem csak havi szinten 2-3 szoktak megütni általában a lábamon ezért sose hordok rövid nadrágot mikor tesi van viszont ott nem tudom eltakarni sajnos mikor öltözünk és mindig elcsodálkoznak mikor meglátják.főleg azért szokot megverni anyukám mert ideges a munkája miatt.rokonaim nincsenek (apukám sincs) sajnos és osztályfőnököm nem kedvel mikor mondtam neki azt mondta nem az ő dolga 13 éves vagyok és azt mondta azt a pár évet kibírom utána menjek kolégiumba

# 11/11Időpont 2017. aug. 13. 16:54 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te elviselnéd ha a férjednek lenne egy nő barátja?
Ha a rendőrségen vallomást tettem anyukám ellen, azt még a bíróságon visszamondhatom?
Ha 22 évesen elköltözöm a szüleimtől a barátomhoz, akkor a szüleim tehetnek valamit jogilag? Jelenthetik a rendőrségen ha csak úgy se szó se beszéd nélkül elmegyek?
Rendőrségen feljelentéskor mennyit ér egy sértett kiskorú szava?
Páromnál élek, de még nem jelentkeztem be ez baj? És fenyegetőznek a szüleim hogy bejelentenek a rendőrségen hogy nem lakom ott. Ezt meg tehetik vagy tehetnek valami bejelentést...
Fiatalkorú eltünését bejelenti a szülő a rendőrségen, közben előkerül a gyermek milyen költsége lesz a szülőnek rendőrség felé?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!