Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a fiatoknak...

Mit szólnátok ha a fiatoknak egy idősebb lány tetszene?

Figyelt kérdés

A fiam 16 éves (1 hónap múlva 17) és beszélget egy 22 éves lánnyal, aki elvileg tetszik neki, de a lány max csak barátként tudja elképzelni, a korkülönbség miatt... viszont nem akarja megbántani..


Szülők, ti, hogy néznétek ezt, akár a baráti kapcsolatot is?



2017. aug. 15. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nekem volt 29 éves barátnőm 22 évesen még. Párszor frocliztak a szüleim de ennyi nem zavarta őket. Azért ez még nem az anya-fia kategória.
2017. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem szolnèk bele. Az ő döntése, bárhogy is alakul már elég nagy, hogy vállalja a felelősséget.Rádásul legalább tapasztalatot szerez.
2017. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez attól függ, hogy milyen személyiségű a lány. Ha komolyabb, felnőtt kategória, felelősségteljes, akkor örülnék, hogy ilyen barátot talált, hogy nőnemű barát, az mellékes.
2017. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik Gyakori Kérdés mintha a középkor sötétjéből érkezne. Mint ez is. :-(


Először is: barátkoznak. Én abban sem látnék kivetnivalót, ha 30 éves nővel barátkozna.


Másodszor: ha járnának, akkor is kicsi az esély, hogy 17 évesen ő lesz a végleges párja. De ha úgy lenne, akkor is 5 évvel idősebb nővel miért ne élhetne valaki egy életen át jó házasságban? Ha anyja korú nővel jönne össze, megérteném, hogy nem örülnek neki a szülei, de így????


Harmadszor: én az embert nézném, nem a korát. Ha tisztességes, jólelkű lány, akkor barátkozzon vele, vagy járjon, ha úgy alakul. Ha viszont valami alkesz, drogos, léhűtő, semmirekellő, akkor akárhány éves, próbálnám lekoptatni a fiamat róla.

2017. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egy városban laknak mindketten, szóval látásból ismerem a lányt, a szüleit is. Rendes, normális lánynak tűnik, tehát nem az a "lepukkant", de nyílván ő már jobban éli az életet, mint a fiam..
2017. aug. 15. 22:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nézd már reálisan, ha a fiad többet akar a lánytól, akkor maximum brutál friend zone-ba fog kerül, jobb esetben a lány lepattintja és nem hülyíti.
2017. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleszólni! szállj le a fiadról.
2017. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a tizenhat évesektől jobban félteném. 22 évesen, vénséges főiskolás koromban nekem is volt 15-16 éves fiúbarátom (lelki barát, aki picit komolyabb volt a korosztályánál). Hétvégéztünk is együtt, többször is, amiből az anyukája azt vette észre, hogy a fia nem költ annyi pénzt ezeken a hétvégéken még vonatjeggyel együtt sem (mert nem folyt az alkohol még a csapból is, hanem komolyabb dolgokkal foglaltuk el magunk). Örült a barátságunknak.
2017. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod férjem 16 volt mikor összejöttünk, én meg 20.

Kapta is a savat rendesen, hogy 3 hetet nem jósolnak nekünk, meg hogy en csak ki akarom használni. Ugyan mit használtam volna ki egy 16 éves, minden jövedelem és vagyon nélküli középiskoláson?


14 éve vagyunk együtt, az anyjáékkal nem beszél.


Szerintem hagyd békén a fiadat.

2017. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha a lány csak barátként tekint rá akkot nem kell aggódnod szerintem. Rz barátság lesz akkor. Azaz 5 év meg biztos nem számít, főleg nem ebben a korban. Szóval nem egy 13 éves és egy 18 évesről van szó. Amúgy azt írtad hogy látásból ismered. Akkor honnan gondolod hogy ő csak barátként tekint a fiadra és hogy nem akarja megbántani? Ha a fiadnak mondta akkor ezt majd elfogadja
2017. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!