Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen egy egészséges normális...

Milyen egy egészséges normális apa fiú kapcsolat És milyen egy apa lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés
Irjatok példákat miket szoktatok együtt csinálni apa lánya kapcsolatban illetve apa fiú kapcsolatban ami értékes eltöltött időnek számít együtt?
2017. aug. 16. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Na és fiam, megb_sztad már azt a csajt, akinek már egy hónapja csapod a szelet?"


17/F

2017. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

11 éves koromig élt apám

Addig fociztunk és arról beszéltünk, F1-et néztünk és autókról beszéltünk főleg

2017. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi elég kevés időt töltünk együtt, de ha mégis, akkor beszélgetünk. Ő az, akivel először megosztom a céljaimat és kikérem a véleményét róluk. Igazából nekem minden perc amit kettesben töltünk minőségi időnek számít, egyrészt, mert kevés van belőlük, illetve ugye ilyenkor tudunk úgy beszélgetni, hogy más ne szóljon bele. De ez emberenként változik, barátnőm pl mozizni jár az apukájával. 20L
2017. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha mar felnott a lany, akkor nekem furi az apa-lanya program. Nemigen van ilyen. En a kornyezetemben meg nem lattam, hallottam ilyet. Olyan van csak, hogy egy felnott lanygyermek elmegy ide-oda a szuleivel, tehat az anyja is jelen van. De ha mar nincs anyuka, mert tegyuk fel meghalt, akkor onnantol kezdve mar nincs kozos program.

Nem tudok olyanrol sem, ahol apa lanya nagy beszelgeteseket csapnanak. Ha ott van az anyja is a lanynak, akkor az apa is bevonodik a beszelgetesbe, de csak ketten... Ez valahogy sehol sem szokas. Meg nincs is ra igeny valoszinuleg.

Ez igy normalisnak is mondhato, hiszen mirol is beszelgetne egy felnott no az apjaval?


Az apa fiu kapcsolatrol nem tudok nyilatkozni.

2017. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb az van, mint a hármasnál. Időnként elkísérem horgászni is vagy iszogatunk együtt este otthon a teraszon és beszélgetünk.
2017. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
4-es Én pl 27 éves vagyok és sokszor beszélgetek apámmal kettesben. A munkahelyemről, a párkapcsolatomról, a testvéremről, a terveimről, az életemről a nagyszüleim egészségéről. Rengeteg mindenről. Ez most komolyan sokkolt, hogy van, aki azt hiszi egy felnőtt nőnek nincs miről beszélnie kettesben az apjával.
2017. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen? hát ez nehéz kérdés, mert ez gyerek és szülő függő. biztos nem az, amikor apu iszik vagy veri a családot, esetleg prostihoz/szeretőhöz jár, vagy egész nap nem látják, mert a munkájának él...
2017. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
A 3.vagyok. Az komolyan érdekelne, hogy miért lettem lepontozva...elhiszem, hogy az aki nem ilyen családban nevelkedett elképzelni sem tudja, milyen az amikor őszintén, komoly dolgokról tudsz beszélgetni a szüleiddel. Azt viszont nem tudom elfogadni, hogy csak azért mert elmúltam 18, már nincs is szükségem a szüleimre és nem lehet miről beszélgetni Velük ( a negyedik válaszoló véleménye alapján)....
2017. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!