Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ezekben a dolgokban...

A szüleim ezekben a dolgokban miért hazudnak?

Figyelt kérdés

Kiskoromban azt mondták, hogy gyólya hoz. Aztán most meg magamtól tudom, hogy a szex után megfoganunk és megszületünk. De, ha azt hazudták, hogy a gólya hozott, akkor hogy a pic$@ba kerültem be anyám hasába?

Meg a karácsony. Azt mondták, hogy a Jézuska hozza az ajándékot. Na persze. Megtaláltam a szerényben az ajándékokat. Ugyan ez a Mikulással is.

Miért hazudnak ilyenkor?😂😂



2017. aug. 18. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok, okos vagy, hogy rájöttél.
2017. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Tudtad, hogy a tanárok nem olyanok, mint a reklámokban?
2017. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
jajjj....
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
azért hogy, még higgy a csodákban és megmaradjon a hited a világban..
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a 4-es mondja jól :)
2017. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletes helyesírással, gondolom nem vagy már 7 éves.

Értelmesnek tűnsz.

Akkor azt is beláthatod, hogy egy négyévesnek szüksége van a mesékre. A szex témát meg nem könnyű neki elmagyarázni.

2017. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Há'me' köcsögök:)

Képzeld,én nem akartam ilyenekkel traktálni gyereket,de az oviban telebeszélték a fejét. Ezt hagyománynak hívják. Remélem nem fogja úgy gondolni hogy hazudtam neki.

2017. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen tényleg, mekkora hülyeség, inkább mondjuk el a gyerekünknek hogy a világ mekkora egy szar, nehogy már boldogabb legyen, mint mi. Meg amúgy is, ne legyen már gyerekes.
2017. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok és alig várom a december 6-ot, hogy a párom.reggelre beletegye a sok csokit a csizmámba (és viszont). :)
2017. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gólya hozott témát sosem értettem, én nem fogom ezzel tömni a gyerekem fejét, hanem majd mindig a korának megfelelő módon mondom el neki ezt a témát.


Mikulás, Jézuska viszont egy kedves dolog, nem hazugság. A kisgyerekekeknek szüksége van a mesékre. :)

2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!