Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként hány naponta hívnád...

Anyaként hány naponta hívnád fel a 8 és 12 éves lány gyermekeidet?

Figyelt kérdés
A gyerekeimmel (előző házasságomból) és az új feleségemmel elmentünk nyaralni 2 hétre az édesanyjuk (akivel egyébként együtt élnek) ez alatt az idő alatt egyszer sem hívta fel őket (A nagyobbik gyermeknek saját telefonja is van)... Mi a véleményetek?

2017. aug. 18. 23:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
83%

tök jó, hogy nem zavar bele a közös nyaralásba


ha a gyerekek majd akarnak, hazatelefonálnak

2017. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%
Naponta, két naponta, de ez a te nyaralásod egy olyan dolog, hogy a lányok az apjukkal vannak, nyaralnak. Kell, szükséges megzavarni az együttlétet, a meghittséget, a szabadságot, hiszen nem mindennap vagytok 2 hétig így együtt. A lányok is felhívhatnák igazán, ha úgy érzik, hogy szükséges.
2017. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
A gyerekek szóvá tették, hogy miért nem hívja őket...
2017. aug. 19. 00:05
 4/55 anonim ***** válasza:
77%

Véleményt kértél!

A gyerekek miért tőled kérdezték, hogy miért nem hívja fel őket az édesanyjuk? Ha nekik hiányzott volna az anya akkor felhívták volna.

Egyébként az 1# röviden tömören megválaszolta a kérdésedet.

2017. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
84%
Hát nemtudom én jobban szerettem mindig is ha nem hivogatnak allandoan, ezert nalunk ugy volt megbeszelve taborozaskor meg ilyesmiknel hogy majd en hivom oket ha szeretnek veluk beszelni. Nem ertem hogy a lanyaid miert nem hivtak fel az anyukajukat, ha hianyzott nekik hogy beszeljenek vele. Lehet hogy az snyuka csak nem akarta oket zavarni.
2017. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim válasza:
97%

Nálunk ez mindig ugy volt, ha nyaralásra, táborba mentem, hogy ha odaértem, akkor írtam/hívtam anyáékat, hogy rendben megérkeztünk, minden oké, hogy megnyugodjanak.


Innentől kezdve nem hívtak egyszer sem, nem akartak "zavarni", majd telefonálok ha úgy érzem.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem jelent ez semmi rosszat. Biztos ő is úgy van ezzel, hogy had érezzék jól magukat ott veletek, jó helyen vannak nálatok. Ezt veheted pozitívnak is, megbízik bennetek, hogy jó kezekben vannak a gyerekek :)

2017. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 Captain Logic ***** válasza:
89%
Nálunk is kb így volt, ahogy utolsó írta. Vagy ha akartunk valamit, akkor mi hívtuk őt, nem arra vártunk, hátha felhív minket.. Végülis, a gyerekek tudják, mikor érnek rá, mikor nincs valami program, nem az anyuka.
2017. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%
Ha az apjukkal vannak a gyerekek? Nem kell hívogatni őket, hiszen egyértelmű hogy az apa telefonál ha gond van. Amúgy ezzel a kérdéssel mi volt a cél azon kívül hogy szidasd az ex-asszonyt? (azért mert logikusan viselkedett?)
2017. aug. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
97%

En se hivogatom a gyerekeket.

Tudom, hogy biztonsagban vannak. Ez van. Nem veletlenul szultem kettot az exemnek.

Illetve nem tudom, hogy zavarok-e. Program vagy eppen eves kozben hivom-e.

Tovabba nem akarok bekavarni. Meg az elejen kovettem el ezt a hibat, hogy reggel telefonaltam, es a ket gyerek durva honvagyat kapott. Konkretan kezelhetetlenek lettek.

Szoval nalunk az a szabaly, hogy csak este telefonalnak ok, ha a gyerekek kerik. Ha nem kerik, a volt ferjem kuld uzenetet, hogy minden oke.

Tovabba: ilyenkor igyekszem lefoglalni magam. Nagytakaritas, tulora, esetleg felnott program.

2017. aug. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
62%
Vszínűleg anyuka gondolt vmit, csak azt elfelejtette megbeszélni a gyerekekkel meg veled. Elhiszem, hogy nem akar bekavarni, vagy honvágyat kelteni, de a gyerekek várták a hívását, mert nem mondta nekik, hogy figyelj, nagyon szeretlek, nagyon várlak haza, de érezzétek jól magatokat, mert biztosan jó lesz apával nyaralhi, és nem akarlak zavsrni, de ti bármikor felhívhattok (hozzátenném, hogy én akkor is hívnám legalább egyszer egy nap őket, vagy ha tényleg gondot okozok vele, megbeszélném a volt párommal, hogy esténként tájékoztasson.)
2017. aug. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!