Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne kelljen...

Mit tegyek hogy ne kelljen mennem apa eskuvojere?

Figyelt kérdés
Meg van ra az okom. Tonkretette a gyerekkorunkat, es azt hiszi ennyire hulye vagyok hogy nem veszem eszre, jopofizik de kozben csak sajat maga a fontos neki. Azt hiszi nem tudom milyen igazabol de tudom. Kerlek ertelmes valaszokat adjatok, nagyon nem hianyzik most a kotekedes! Koszonom!

2017. aug. 19. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelents beteget

Pl fáj a fejed vagy rádjött a szapora...

aztán telefonon sok boldogságot kivánsz (ebbe nem halsz bele)

2017. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen apa után csak közölném , hogy nem megyek .
2017. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mit b*szd meg. Nem mész el és kész. Hogy lehet ilyen hülye kérdést feltenni?
2017. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén mint a kettes.... röviden,tömören:NEM AKAROK ELMENNI ÉS NEM IS FOGOK!
2017. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod nyiltan kimondani akkor megpattansz par napra a haverokkal. Fogsz egy satrat alszol valami kietlenebb helyen aztan mikor lezajlott az egesz akkor visszamesz es azt mondod berugtal, vagy hivasd meg valami ismerossel magad. Nem mesz az ismeroshoz, o xsak fedez, addig meg elmesz toknyolc hova. Ha felkeresi az ismerost akkor az azt mondja hogy jeee meg par oraja itt voltal de azota eltuntel. Az eskuvot nem fogja lefujni max megjegyzi orokre hogy te nem mentel el.
2017. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Apa, nem megyek el, nem is kell okot adnod.


Én csak ennyit fogok majd mondani: apa, a mostohaanyám a vendégek között ül, nem a főasztalnál. Ha megsértődnek, ez van.

2017. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz hármas... nem tudom hogy voltal-e mar ilyen helyzetben de kepzeld el nem olyan egyszeru mint gondolnad. Az apamrol van szo. Koszonom a tobbi valaszt!
2017. aug. 19. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy haragszol ra, amiert tonkretette a gyerekkorodat.

Azt gondold at, hogy varhatoan lesz-e majd mit orokolni tole, ha igen, akkor menj el az eskuvore, csak kibirod, ha nem lesz nagyon mit, vagy csak nem erdekelnek ilyen szinten az anyagiak, akkor ne menj.

Ezt csak azert irom, mert ha megbantod apadat, akkor lehet, hogy szandekosan nem hagy majd hatra semmit.

2017. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi van? Nem akarod megbántani? Azzal foglalkozol hogy neki hogy esne hogy nem mész? Mégis érdekel hogy mit gondol az öreg?

Ha nem, akkor egyszerüen lemondod mert más dolgod van.

2017. aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vegul nem mentem el. Es hat igen van mit orokolni, nem is keveset. Olyat nem tenne hogy nem hagy ram semmit, azert annyira nem haragszik.
2017. aug. 27. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!