Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, hogy apa azt mondja...

Normalis, hogy apa azt mondja nekem szerelmem? 💖

Figyelt kérdés
Normalis,hogy apa mindig "szerelmemnek" szolit? Azt szokta mondani,hogy gyere ide szerelmem, szerelmem figyelj ram, igen szerelmem?, joejt szerelmem,szia szerelmem,szeretlek szerelmem. Engem miert nem zavar ez? Annyira jol esik amikor apa ilyen kedves velem es olelget,puszilgat mindig. Ez baj? Nem normalis dolog? 13 eves vagyok. 😊 Anyukammal nem olyan szoros a kapcsolatom. O nem olelget,puszilgat es kevesebbet vagyok vele. Apa viszont mindig megolel es elhalmoz a szeretetevel. Meg amig apa kirakott rolam fotokat facebookra is addig anyu semmit. Apanak a profilja is az ahol ketten vagyunk es ad nekem epp egy puszit. De nem mostani kep. Otthon is mindig apa van velem. Ez baj mar?

2017. aug. 19. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem molesztál,addig nem baj! De ha elkezd ott is simogatni,ahol nem kellene,naa az már gáz!
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Ameddig téged ez nem zavar egyáltalán nem baj, csak szeret téged. :)
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez jó dolog. Örülj neki. 😊❤
2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Apud nagyon szeret téged :D ez nagyon jó dolog!!
2017. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
NEEEEM!! Soha nem molesztalt. Csak megolel vagy arcon puszil. Ennel tobbet nem csinalt es nem szokott maskent ram nezni,nem molesztalt soha. Amugy apa apukaja a papam is nagyon sokat olelget es jobban kimutatja a szeretetet mint anya. Anya velem nem szokott torodni. Apa annal inkabb es mindig vele vagyok inkabb. Es nagyon szeretem ot 😊
2017. aug. 19. 13:12
 6/27 anonim ***** válasza:
49%
Úristen ez nagyon aranyos😍😍😍❤❤❤❤ !!!
2017. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Pl a szulinapomkor is apatol kaptam csak ajandekot es o odajott megolelt mepuszilt. Anya csak megsimogatta a hajamat es mondta,hogy boldog szulinapot. Apa meg latvanyosan orult es boldognak lattam. Sokat szamit,hogy a szuleim hogy erzik magukat. Ugy erzem anyanak nem vagyok fontos, de nem most kezdtem erezni. Mar regota van ez igy. Apa meg a mindenem 😊 es gondoltam megkerdem nem baj ha igy nevez engem? Vagy megolelget? 😊
2017. aug. 19. 13:17
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Aranyosak lehettek :)
2017. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
23 vagyok de apum még a mai napig szívemnek/kisszívemnek hív😁 valőszínűleg érzi/látja hogy anyuddal nem vagytok olyan jóba és ezért kettő helyett szeretget
2017. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Pont volt egy ilyen kérdés nemrég. :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Nem mindenki tartja egészségesnek ezt a fajta intimitást, de ha téged nem zavar, akkor ne érdekeljen senki véleménye. :)

2017. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!