Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon éhes vagyok de anyáméka...

Nagyon éhes vagyok de anyámékat nem érdekli. Mit csináljak? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval ma még nem ettem. De konkrétan semmit. Tiszta ideges vagyok, remeg lassan a kezem. Semmi étel nincs itthon se kenyér se tojás semmi konkrétan. Anyámék megették az utolsó szikkadt kenyereket egy kis maradék tejföllel én meg itt vagyok éhen. Sokszor van h nincs kaja de ez már ritka hogy ennyire. Pénzük meg még éppen lenne azt fujják hogy majd ha lement a nap bemennek a városba mert meleg van. És már elkezdem veszekedni hogy itt vagyok éhen erre néz mint egy f...sz nyög egyet és elkezdi milyen egy utálatos gyerek vagyok én. Az egyetlen k.va bolt sincs ma nyitva mert akié a bolt istennek hála nyaral.. tegnap is tesoméknál ettem de ott most amúgy is vendég van meg szégyellek menni. Fosnak telibe a fejemre döglenek a szobájukba engem meg esz az ideg olyan éhes vagyok. Eleve gyaran leesik a cukrom mindárt rosszul leszek. Már csapkodom itt a hűtőajtót meg minden a francot az meg döglik a szobába és vergődik rám hogy mekkora ro

.hadék vagyok és komolyan pofázok hogy éhendöglök erre vagy nézi tovább mi dkettő a tv-t vagy mint mondtam elhord mindennek. De kajak SEMMI hogy főznék esetleg vagy sütnék valamit. Nem bírom. Mit csináljak??? Estig meghalok.

Mellesleg a sulicuccaimat is magamnak veszem a diákmelós pénzemből mert vérszemet kapott hogy dolgoztam és neki azt gondolja nem kell. Egy ruhát nem tudok magamnak így venni mert persze azt se vesz. Öregdégére tiszta hülye lesz. Régebben nem csinálta ezt.


2017. aug. 19. 14:14
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Kérd el a pénzt és mond meg hogy te a melegbe is szívesen elmész bevásárolni.

menj át tesódhoz, gondolom ma sem hagyna éhen halni.

2017. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nem tudnék elmenni kocsi nélkül.. messze van. És jogsim persze nincs
2017. aug. 19. 14:19
 3/45 oOCsabiOo válasza:
95%

Itt vannak a telefonszámok

www.gyjsz.hu/elerhetosegek.html

2017. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
9%
És ha már elmész boltba, akkor utána főzz meg. Vagy neked tiltja a vallásod, hogy csinálj magadnak bármit is? Mondjuk ha tegnap este elmész boltba, akkor ma nem koplalsz. Mondjuk. Olyan szépen beszélsz a szüleidről, hogy nem csodálom a hozzádállásukat.
2017. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%

Bicikli?

Valami befőtt, konzerv, tészta, krumpli-semmi?

2017. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%
Liszt van otthon?Gyümölcsfáitok nincsenek?
2017. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
32%
És mit fog mondani a gyerekjólétinek? Hogy ő lusta, a szülei meg csak este mennek el boltba a meleg miatt? 😂😂😂😂
2017. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
13%
Online bevásárlás.... hol éltek? Középkorban?
2017. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Krumpli sincs. Akkor már rég sütöttem volna. És tegnap úgy volt hogy ma bevásárolnak. De nem gondoltam hogy este.
2017. aug. 19. 14:22
 10/45 anonim ***** válasza:
36%
Annyira nem lehetsz éhes, különben már megoldottad volna :D
2017. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!