Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire mondhatta nekem egy...

Mire mondhatta nekem egy hajléktalan ember (akivel beszélgető viszonyban vagyok), hogy addig örüljek míg anyám apám él addig van jó sorom míg ők itt vannak mert sosem lesz ilyen jó életem és dolgom . Mire akart célozni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ezen mit nem értesz?? Addig jó, míg élnek a szüleid! Van aki segít, támogat...stb...Nem célzott semmire, egészen konkrétan megmondta!
2017. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Arra, hogy jobban meg kéne becsülnöd a szüleidet, nem kéne panaszkodnod rájuk, megszólnod őket, stb.
2017. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom az ipse hozzájuk járt pénzért, mikor meghaltak lett hajléktalan. Tapasztalatból írom ezt, van egy piás hajléktalan rokonom, már segíteni sem lehet rajta sajnos.
2017. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Már akit segítenek, támogatnak a szülei. Azoknak biztos jó hogy vannak.
2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehetsz egy éles eszű..szerintem leszűrte a válaszaidból is.
2017. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát neki nyilván normálisak voltak a szülei, én kiröhögtem volna :)
2017. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Na ja,már akit támogatnak a szülei.... nem anyagilag értem....
2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

azt, hogy meg fogja ölni őket... -_-

te nagyon süket vagy, nem hiszem el, hogy ez a kérdés komoly akar lenni

2017. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta mire gondolsz? Velem is ezt csinálta egy hajléktalan csak más témában, több dolgot is jelenthet, ezért rlég ijesztő tud lenni az ilyen közhelyekkel vdló bölcselkedés. Pl.hogy gazdagnak tartja a szüleidet, és nem nézi ki belőled, hogy nélkülük is boldogulsz. Illetve ő annó a szüleit húzta le pénzzel és megosztja veled a tapasztalatát. Vagy simán csak okosat akart mondani, hogy azt hidd ő nagyon bölcs..

Mindenesetre én megbàntam hogy nem kérdeztem vissza...

2020. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. * nem kérdeztem meg tőle, hogy ezt mire érti..
2020. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!