Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha már betegese...

Mit csináljak, ha már betegesen aggódom anyukámért?

Figyelt kérdés

Szóval kb 2 éve elesett, és eltört a karja. 3 napig nem tudtam elérni, és a bátyám se szólt, hogy mi történt, végig pánikban voltam, nem volt munkám, pénzem, az akkori pasim meg nem adott kölcsön, hogy hazamenjek. Végül a 3. nap estéjén hívott anyám, hogy a húgánál van, minden rendben amúgy. A bátyám alapból nem törődik vele. Kb 3 havonta felhívja,amikor éppen nem kell a gyerekeire vigyázni. Most január óta vagyok nagyon aggódós, mióta egy közeli barátom anyukája elment, és én végigasszisztáltam gyakorlatilag a lány pokoljárását, mert majdnem öngyilkos lett. Akkor kezdtem igazán parázni, nehogy anyumnak baja legyen. Pedig amúgy nincs semmi vele. El van a kis nyugdíjával, 64 éves, annyi, hogy van egy szívbetegsége, amire gyógyszert szed majdnem 40 éve. Amúgy elég fitt és mozgékony is. Tesz-vesz otthon, megy erre-arra. Nekem sajnos nincs pénzem gyakran látogatni, havonta-kéthavonta tudok menni 2 napokra, mindennap felhivom, és Messengeren is beszélünk. Már unja az aggódást. Mit tegyek, hogy ne legyen ez? Van, hogy pánikrohamot kapok, annyira féltem őt.


23L



2017. aug. 21. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Egy jó kis szerelem kéne neked! Magányos vagy. Járjál mindenhova, beszélgess, ismerkedj, légy aktív.
2017. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van, én is rohadtul untam mikor mindenki csak a betegségemről tudott beszélni, és sopánkodott, hogy meg fogok halni - pláne, hogy anyád nem is beteg, te ugy nyavalyogsz neki.


Menj el dolgozni, találj hobbit, pasit, barátokat és ne anyádon vezesd le a magányodbol adodo feszkot.

2017. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magányos. Dolgozom, van pasim is, barátaim is. Semmin nem változtat.
2017. aug. 22. 10:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Boldog is vagy a pasiddal vagy csak úgy van?
2017. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!