Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A youtube-n vannak olyan...

A youtube-n vannak olyan videók, hogy a szülők megviccelik a gyermekeiket rossz karácsonyi ajándékokkal. Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem vicces. TÖNKRETESZIK MÁSOK KARÁCSONYÁT MERT SZERINTÜK VICCES
2017. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Parasztok. Karácsony egyszer van egy évben, ráadásul ez fontos egy gyereknek, pláne kisgyereknek, aki még tiszta örömmel várja a jézuskát vagy a mikulást, hol mi a szokás. Az a szülő aki képes ezt tönkretenni néhány "lájkért" az simán paraszt, mert ebben semmi vicces nincs.
2017. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ramone válasza:
37%
A gyerek nem a Jézuskát várja hanem az ajándékot... Szóval szerintem is vicces amikor egy 8 éves kisgyerek sor a fa alatt mert nem fekete hanem piros ájfont kapott
2017. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szemét de végtelenül.
2017. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Engem is megvicceltek 10 éves koromban,de nem vágtam ki a hisztit :)
2017. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább azon döbbenek le, hogy 1-2 gyerek, hogy reagál, úgyhogy a szülőknek nem csak ez volt, amit eltoltak, hanem a nevelés is.
2017. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom utána megkapják a "rendes ajándékot" is, amelyik gyerek meg sír mert 8 évesen nem kapott tabletet.... így járt :D
2017. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

Mi megcsinaltuk...

Becsomagoltuk az ujszarogatot, es rarajzoltuk az ovis jelet.

Kapaszkodjatok meg: orult neki :D

Kijeltette, hogy vegre feleri es o is tud teregetni.

Nem volt szivem megmondani neki, hogy csak vicc volt.

2017. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem baromi jópofa.

Természetesen gondolom utána megkapják az igazi ajándékot, és legalább felnőtt korában lesz min nevetnie a gyerekeknek :) mármint a saját reakciójukon.

2017. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen rendben van, az év 364 napján a gyerek szívatja a szülőt, egy nap nekik is jár!
2017. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!