Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Clara13 kérdése:

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek, ottaludhassak?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a barátom osztálytársánál egy nyárzáró buli/összejövetel. Sütögetnénk, meg ilyenek. Apának most meséltem róla, hogy hol is lesz ez pontosan, meg mikorra mennénk és mikor érnék haza. Ez az egész kb fél5-kor kezdődne és másnap mennénk haza. Barátom apukája fel is ajánlotta, hogy kivisz minket és ha nem éreznénk jól magunkat, akkor értünk is jönne, akár hajnalban is. Anya azt mondta, hogy mehetek, de este 10-re legyek otthon. Nagyon ellenzi ezt az "ottalvást" bár nem hiszem, hogy aludnánk. Apa azt mondta még alszik rá egyet, de ezt a nyáron már 4-szer eljátszotta és másnap a fagyott flegma nem-et kaptam válasznak. Nem tudom miért csinálják ezt velem. Az öcsém pl az osztálytársánál lehetett 4 napot úgy, hogy nem jött haza, nekem még 1 estét sem engednek meg. A nővérem szintén ottaludhatott, csak ő a barátjánál.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 25. 21:01
 1/3 anonim válasza:
89%
Hány éves vagy?Mert nem mindegy hogy 12-13 vagy 16-17
2017. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korodat
2017. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
29%
Mélyen egyetértek a szülőkkel 18 éves korod után majd te felelsz magadért ! Sok aggódással jár a gyereknevelés és sokat hallani még olyan dolgot is hogy a legjobbnak hit barát itatta le és erőszakolta meg ! Szóval nyugi ! addig pizsi parti a barátnőkkel ! :D
2017. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!