Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan embert ismerek, aki nem emberként tekint a melegekre. Ettől nagyon félek. A szüleim nem tudom, hogyan reagálnának a kijelentésemre. Meg úgy mindenki. Kérlek segítsetek!
2017. aug. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mintha teljesen természetes lenne

Öcsémnek bejött

Kb ez a beszélgetésünk volt (előre megkért hogy mondjam ezt) az egész család előtt


Van nőd?

Nincs.

Miért?

Mert a fiúkat szeretem.

Akkor van fiúd?

Jelenleg nincs.

Oké


Szülők csak néztek de nem mondtak semmit :)

2017. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Milyen egézséges társadalomról beszélsz?

Azokról akik az újszülött gyerekeiket a kukába rakják, akik élve megnyúzzák az állatokat, akik tömeggyilkosságot hajtanak végre, akik háborút indítanak, akik kislányokat rabolnak el és erőszakolnak meg, akik ok nélkül belekötnek az emberbe az utcán majd agyonverik, és persze akik másokat kínoznak/megölnek/hátráltatják egy élhető élet kialakításában mindössze azok szexuális/vallási/nacionális hovatartozásuk miatt?!

De igen..persze...az az undorító és elfajzott aki a saját neméhez vonzódik

2017. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%

Én az első válaszoló mellett vagyok.Szerintem se csinálj belőle nagy ügyet.

Ha kérdezik(szüleid) hogy miért nincs barátnőd mond azt hogy nem szeretnél.Ha megkérdezik hogy miért nem mond azt hogy pasit szeretnél.

Utána max kérdezgetnek egy kicsit vagy teljesen kiakadnak(remélem a kérdezgetős dolgot választják).

Ha a szüleid nem szívlelik a melegeket akkor inkább tartsd meg magadnak ezt a titkot.

Én nem merem elmondani nekik mert apám nagyon vallásos és nem szívlelné ezt a dolgot:(

Bár eddig pasim sem volt és egy meleg ismerősöm van de vele is a gyakorin ismerkedtem meg de csak távkapcsolatban beszélünk(titokban) és csak barátok vagyunk.Szóval még én is ismerkedek ezzel a meleg dologgal de remélem segítettem valamit:)

Egyébként miért szeretnéd elmondani?Ha nem akarod elmondani ne mond el de én kíváncsi vagyok.

2017. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sehogy.


Hadd érlelődjön egy kicsit a dolog, hátha rájönnek maguktól. A szépen lassan adagolt (de el nem hallgatott, le nem hazudott!) igazság kevésbé kockázatos, mint beleállni az arcukba.


Persze ha vmi ellenállhatatlan vágy fűt, h coming outolj, tedd meg. De aztán ne csodálkozz.

2017. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Várj három hetet addig hátha meggyógyulsz!
2018. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!