Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Régóta megromlott édesanyámmal...

Régóta megromlott édesanyámmal a kapcsolatom ő nem fogadta el a páromat akit választottam dolgozik szép házunk van van két gyermekünk. Az igazi oka főként az hogy a párom szüleit nézi le aki sajnos alkoholisták. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És a párodnak meg neked mi közötök ahhoz, hogy a párod szülei alkoholisták? Ha anyukád emiatt nem fogadja el a párodat, emiatt kerültetek ti rossz viszonyba, akkor anyukád egy idióta, már bocsánat. Ti nem tehettek arról, hogy a párod szülei alkoholisták, el lehetne tőlük vonatkoztatni, mert most titeket büntet.
2017. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég buta anyukád, ha ezen fennakad. Hogy a szülei milyen életet élnek, ahhoz nektek semmi közötök.

Az én apám is alkoholista, igaz, sose éltünk együtt, de ez nem változtat a tényen. Én ettől még nem vagyok az, és nem is tehetek róla, hogy ő igen.

Ha anyukádnak ez a legnyomósabb oka, az szomorú, de nem érdemes győzködni. Én nem győzködném, ha nem fogadná el a párom. Tisztában van vele, hogy így elveszít téged és az unokáit, és ez láthatóan nem érdekli. Akkor minek törnéd magad?

2017. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád primitív, aki a családja miatt utálja a férjedet... hagyd, hadd hisztizzen, ennyit tehetsz.


Én nem nagyon keresném a társaágát.

2017. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!