Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukáját fotózgatja intim...

Az anyukáját fotózgatja intim beállítással?

Figyelt kérdés
Láttam a párom facebook beszélgetéseit az anyukájával és olyan képek tárultak elém amiket jobb lett volna ha nem láttam volna.Ugyan is az anyukája egy száll bugyiba pózolt kihívóan és a mellét takarja a kezével a kamera előtt és a páromat megkérte,hogy fotózza le ilyen intim helyzetben.Nos ezeket én megláttam és eléggé furának és érthetetlenek tartom ezt.A mi családunkba ez nem szokás tudom,hogy az anyukájának a párom úgy mond nem csak a gyereke hanem a legjobb barátja is minden megbeszélnek de ez számomra kicsit beteges amit csináltak és kissé kellemetlenül érzem magam,hogy ilyeneket csinálnak én ehhez nem vagyok hozzászokva.Szerintetek ez normális vagy jogosan nézek nagyot,hogy ezt csinálják?Ne jöjjetek azzal,hogy biztos családi filmet forgatnak mert tudom,hogy azt nem de számomra mégis olyan visszataszító ez a viselkedés.Tudom,hogy máshol a családtagok ruha nélkül járkálnak egymás előtt de mi sose szoktunk egymást pucéran illetve fehérneműbe intim félre érhető pózokba nézegetni.
2017. szept. 7. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

A párod férfi vagy nő?

Én se tartom normálisnak. Már az ilyen fotózást sem, ha meg még ki is rakja közösségi oldalra, akkor pláne nem.


"az anyukájának a párom úgy mond nem csak a gyereke hanem a legjobb barátja is minden megbeszélnek"

Minden veszekedésetekről értesülni fog anyósod, méghozzá kizárólag párod nézőpontjából. És mindig minden csak úgy lesz jó, ahogy az anyukája megmondta.

Elég ijesztő ez a jövőre nézve, nem?

2017. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A párom férfi és nem úgy rakta ki,hogy mindenki lássa hanem privátban és azt én megláttam és eléggé néztem egyet és azóta rosszul vagyok attól,hogy ilyeneket láttam.
2017. szept. 7. 23:40
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Van némi perverzen erotikus vetülete ennek az anya-fia viszonynak.

Én az ilyenektől undorodom.

2017. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik, h az anyós társkeresesben van? Es fotókat keszittet magaról emiatt
2017. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Abban van de nekem akkor is visszataszitó,hogy pont a fiát kėri meg.
2017. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

igazábol válaszolsz a saját kérdésedre. "hogy az anyukájának a párom úgy mond nem csak a gyereke hanem a legjobb barátja is"


tehát ami a legjobb barátságba belefér. meg ami a családjában normális.


amúgy mi a probléma?

2017. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
En otthogynam ezt a pasit. Nem tudom hany eves vagy/vagytok, sem azt hogy miota vagytok egyutt, de biztosan eleg fiatal es talalsz majd valaki mast. Az en tapasztalatom az hogy pontosan ilyen "apro" dolgokbol lehet kovetkeztetni mas fontos dolgora. De minimum arra hogy a kotelek koztuk irrealisan szoros, amibol nagyon sok anyos problemad lesz majd a jovoben.
2017. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos o keszitette a fotot? Ha 100%, akkor eleg durva. huuuha, na megyek aludni...
2017. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggodj, csak frissiti a rosszlanyok profiljat:D
2017. szept. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én attól is rosszul vagyok, amikor Anyukák teszik ki a babáik pucér fotóit a facebook-ra. Akár kisfia akár kislánya van az illetőnek, egy csecsemő nem ugyanolyan aranyos akkor is, ha nem látja a fél világ a fütyijét vagy a punciját?

A barátod és a mamája között elég furcsa anya-fia kapcsolat van. Ezt csak Freud tudná megfejteni. Ez már erotikus vonzalom.

2017. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!