Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom veri szüleimet és...

Húgom veri szüleimet és nagyom csúnyán káromkodik, tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés
Aggasztó a 8 éves húgom, folyton veri és úhgy beszél velük, hogy: kuss te ge*i, meg kiszúrom a szemed te ku*va, takarodj ide meg oda te fa*z, remélem megdöglesz, és megöllek ha lesz rá lehetőségem. és ez csak kevés a sok közül. Félek hogy ha kamasz lesz majd a kést anyám nyakához fogja szorítani (mert márnfenyegetőzött vele) és szüleim eltűrik, mert ha fellépnek ellene csak rosszabbodik a helyzete. Kihez tudok fordulni? Vagy esetleg mit tudok tenni? ui: nem üthetem meg.

2017. szept. 14. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést de nagyon fel vagyok dúlva és zavarodott vagyok mert most is ez megy a konyhában és beteg is vagyok ráadásul...szószerint értendő minden mert 5 perccel ezelőtt ezeket így mondta túlzás nélkül
2017. szept. 14. 21:26
 2/60 anonim ***** válasza:
94%
Pofon kéne csapni! 8 éves kisgyerek. A szüleid feladata nevelni a gyereket normálisan! Apád meg csapja pofán. Mit képzel magáról? Hogy beszélhet így a szüleivel?
2017. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy 8 éves gyerek (ha nem elírtad és nem 18, hanem 8) így beszél, ott a szülők rontottak el nagyon valamit. Így beszélnek otthon egymással meg veletek a szüleitek? Mert akkor nem csoda, ha így viselkedik. De félre ne értsd, nem akarom rögtön a szülőkre fogni, ha rossz környéken jár iskolába a húgod, ott simán beszélhet így a többi gyerek, és az ilyenek általában nemcsak rondán beszélnek, hanem agresszívak is, lehet ez volt akkor rossz hatással rá is.
2017. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Most is üvölti hogy szenvedj amíg bele nem halsz miközben üti őt :'(( en magyon beteg vagyok nem tudom megállítani jelen pillanatban. Pofonvágta anyam de csak rosszabbodott a helyzet... apám meg ilyenkor nem tesz semmit hagyja anyát szenvedni...
2017. szept. 14. 21:31
 5/60 A kérdező kommentje:
Igen, 8 éves, 2. Osztályos. Itthon így is szoktunk sokszor egymás közt beszélni de csak ritkán ha nagyon elegünk van már egymásból. A suliban rossz közösséggel is barátkozik akik ilyenek az is igaz..ml
2017. szept. 14. 21:32
 6/60 anonim ***** válasza:
94%
Akkor van kitől tanulnia, néha tőletek, aztán az iskolában. Bár ez is olyan dolog,hogy mennyire fogékony az ilyen dolgokra, de amint látni sajnos eléggé. Reméljük változik majd a helyzet pozitív irányban.
2017. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez az oka. Ezt nem lesz könnyű helyre hozni, a szüleiteknek kellene tenni valamit, megnevelni, de az nem jó, ha az osztály is ilyen. Eléggé aggasztó, ha egy 8 éves ilyen, milyen lesz később?!
2017. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
20%
Van olyan szülő aki megérdemli. Engem anyám egész gyerekkoromban vert, éheztetett, átkozott, megfenyegetett késsel hogy megöl, és soha nem volt velem elégedett. A barátaimat igyekezett távoltartani tőlem. Most magányos vagyok, szar munkám van, és jelenleg is vele élek. De mostmár én ütöm őt!:-)
2017. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
91%
Szent ég, valami békési cigányfaluban laktok, vagy mi?
2017. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Egy pestmegyei nagyvárosban, a város legjobb általános iskolájába jár de vannak ott is rossz gyerekek.
2017. szept. 14. 21:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!